Polski
Gamereactor
esport
EA Sports FC 24

Mistrzostwa Świata EA Sports FC Pro odbędą się w lipcu w Berlinie

Jeśli jesteś w kraju na Euro 2024, koniecznie wygospodaruj czas na obejrzenie kolejnego turnieju piłkarskiego.

HQ

EA właśnie ujawniło mnóstwo informacji na temat 2024 EA Sports FC Pro World Championship. Wielki turniej zawita do Niemiec w samą porę na Euro 2024, który w tym momencie zbliża się do końca.

Turniej odbędzie się w berlińskim Uber Eats Music Hall w dniach 10-13 lipca (finały Euro odbędą się 14 lipca), a zakwalifikowani zawodnicy będą walczyć o część puli nagród wynoszącej 1 milion dolarów. W wydarzeniu weźmie udział publiczność na żywo w dniach 12-13 lipca, a informacje o biletach zostaną udostępnione w przyszłości.

Jeśli chodzi o to, kto weźmie udział w turnieju, 20 najlepszych graczy z regionalnego FC Pro Leagues weźmie udział w turnieju Play-In 10 lipca, aby zdobyć jedno z ośmiu pozostałych miejsc w 32-osobowym trzydniowym turnieju finałów globalnych (w którym 24 graczy zapewniło sobie już miejsca w poprzednich kwalifikacjach).

Czy będziesz oglądać EA Sports FC Pro World Championship tego lata?

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości