Polski
Gamereactor
lifestyle
Elden Ring

Mitologia Elden Ring została zebrana w jednej ogromnej, kosztownej i pięknej księdze

Cena tego ogromnego tomu zaczyna się od 276 dolarów.

HQ

Wiedza o Elden Ring może być dość trudna do ogarnięcia. Nosiciele run, szalone płomienie, te świecące robaki, które mają twarze wyglądające, jakby były w stanie permanentnego szoku. Jest wiele do rozpakowania, ale jeśli chcesz to wszystko przeczytać, to Tune & Fairweather przygotowuje dla Ciebie książkę.

Grace Given: The Mythology of Elden Ring to 500+ stron wiedzy napisanej przez Geoffa "SmoughTown" Truscotta. Jest wypełniony sztuką, w tym wszystkim, od kolorowych ilustracji po projekty drzeworytów. Niestety, zakup kosztuje niewiarygodną ilość pieniędzy.

Podstawowa edycja kolekcjonerska kosztuje 276 USD, edycja limitowana kosztuje aż 773 USD, a edycja dobroczyńcy jest jeszcze wyższa i wynosi 1105 USD. Ale za tę cenę twoje imię zostanie umieszczone w księdze, uwiecznione jako splamiony jesteś.

To jest reklama:
Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości