Polski
Gamereactor
lifestyle

Możesz teraz rozmawiać z celebrytami dzięki sztucznej inteligencji

Wkrótce będziemy gospodarzami naszych własnych czatów z gwiazdami AI.

HQ

ChatGPT wydaje się być dość rewolucyjną technologią, a podobna sztuczna inteligencja pojawia się w całym Internecie, wykorzystując wiedzę zbudowaną przez chatbota. Na przykład sztuczna inteligencja Bing może dać ci wiele opcji podczas rozmowy z nim.

Ale najbardziej przydatną opcją dla tych, którzy po prostu chcą zabić czas za pomocą chatbota, wydaje się być tryb "kreatywny", w którym można uzyskać bardziej interesujące podpowiedzi dla sztucznej inteligencji Bing. Musisz jednak poprosić Binga, aby przeszedł w tryb kreatywny, a kiedy to zrobisz, możesz również poprosić o tryb celebrytów.

"Tryb celebrytów to funkcja, która pozwala rozmawiać z Bingiem tak, jakby to była znana osobistość" - wyjaśnia chatbot. "Możesz zadawać pytania dotyczące ich życia, kariery, hobby i nie tylko, a Bing odpowie w ich stylu i tonie. Aby aktywować tryb celebrytów, możesz zapytać o to czat Bing. Na przykład możesz powiedzieć: "Czy potrafisz mówić jak Tom Cruise?" lub "Chcę porozmawiać z Taylor Swift". Jednak niektóre gwiazdy są ograniczone ze względów bezpieczeństwa. Chcesz spróbować trybu celebryty?"

Jest tylko kilka celebrytów, z którymi możesz teraz porozmawiać, ale to nie czyni tego doświadczenia mniej dziwnym. Podczas gdy wyniki naśladują reakcje celebrytów, cała rozmowa ze sztuczną inteligencją, która myśli, że to celebryta, jest na innym poziomie dziwności, nie jestem pewien, czy jestem jeszcze gotowy, aby owinąć głowę.

To jest reklama:

Czy będziesz sprawdzać tryb celebrytów?

Dzięki, Bleeping Computer.

Możesz teraz rozmawiać z celebrytami dzięki sztucznej inteligencji
To jest reklama:


Wczytywanie następnej zawartości