Polski
Gamereactor
lifestyle

Najbardziej elegancka prywatna szkoła w Wielkiej Brytanii zakazuje używania smartfonów i zastępowania ich klockami Nokii

Eton College powstrzymuje nowych studentów przed wnoszeniem smartfonów na swój teren.

HQ

Jeśli kiedykolwiek widziałeś film lub program telewizyjny przedstawiający "tradycyjną" brytyjską szkołę prywatną, będziesz świadomy tego, jak Eton College wygląda i działa. Uważana za jedną z najbardziej eleganckich i elitarnych szkół z internatem w Wielkiej Brytanii, ta historyczna instytucja ma podobno zakazać smartfonów, powstrzymując nowych uczniów przed wnoszeniem swoich inteligentnych urządzeń na teren szkoły.

Pochodzi to z CBS News, która donosi, że zgodnie z wydanymi przez rząd wytycznymi popierającymi decyzję o zakazie używania smartfonów w ciągu dnia szkolnego w celu poprawy zachowania, Eton College idzie o krok dalej, aby zapewnić, że szkoła trzyma się z dala od inteligentnej rewolucji.

W rzeczywistości uczniowie będą musieli zabrać do domu swoje inteligentne urządzenia i przenieść swoje karty SIM do telefonów Nokia offline, które są dostarczane przez szkołę. Zasadniczo Eton stara się zapewnić, że pozostanie na przełomie lat 90. i 2000.

Czy uważa Pan/Pani, że pomoże to poprawić zachowanie i ograniczyć zakłócenia w szkole?

To jest reklama:
Najbardziej elegancka prywatna szkoła w Wielkiej Brytanii zakazuje używania smartfonów i zastępowania ich klockami Nokii
Todamo/Shutterstock.com


Wczytywanie następnej zawartości