Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Nie, Sony nie kupuje CD Projekt Red

Prezes CD Projektu: "Mogę powtórzyć to, co mówiliśmy przez lata - CD Projekt nie jest na sprzedaż."

HQ

Informator Destiny o imieniu Liz zyskał wiele uwagi w weekend po tym, jak twierdził, że Sony rozważa przejęcie CD Projekt Red (Wiedźmin, Cyberpunk 2077). Teraz CD Projekt Red wyprostował sprawy po rozmowie telefonicznej, w której kierownictwo wyjaśniło, że studio nie jest na sprzedaż.

Oto, co prezes i prezes CD Projekt Adam Kiciński miał do powiedzenia na ten temat swoim inwestorom i właścicielom:

"Nic się nie zmieniło w naszej końcówce. Mogę więc powtórzyć to, co mówiliśmy przez lata - CD Projekt nie jest na sprzedaż. Chcemy pozostać niezależni. Mamy, jak sądzę, doskonałą strategię. Z pewnością nie jest to łatwe do wykonania, ale bardzo ekscytujące jest podążanie własną ścieżką. Więc to czysta plotka".

Podczas gdy CD Projekt Red zdecydowanie bardzo ucierpiał po nieudanym uruchomieniu Cyberpunk 2077, wygląda na to, że są piekielnie zdeterminowani, aby ponownie wszystko naprawić. Najpierw upewnili się, że gra rzeczywiście spełnia obietnice, a następnie ogłosili kilka nowych projektów The Witcher (w tym The Witcher Remake i zupełnie nową trylogię).

Nadchodzący dodatek Phantom Liberty Cyberpunk 2077 będzie grywalny podczas wydarzenia Summer Game Fest, więc wydaje się, że wszystko wraca na właściwe tory dla tej polskiej potęgi.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości