Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Nie spodziewajcie się żadnych większych dodatków do Hogwarts Legacy tego lata

Zamiast tego spodziewaj się "małego sposobu", aby zespół programistów okazał uznanie dla niesamowitego odbioru gry.

HQ

W styczniu informowaliśmy, że Hogwarts Legacy otrzymuje "dodatkowe aktualizacje i funkcje do gry". Obejmuje to między innymi dostępne wcześniej na PlayStation Nawiedzony sklep w Hogsmeade, zadanie Pilnowanie własnego interesu i Zestaw kosmetyczny sklepikarza, które już pojawią się na PC, Switchu i Xboksie.

Ale byłyby też inne rzeczy i od tego czasu fani spekulowali, co to może być - a niektórzy mają naprawdę wysokie oczekiwania co do tego, co ma nadejść. Ale prawdopodobnie powinniśmy zmniejszyć szum o jeden stopień (lub nawet dwa), ponieważ menedżer społeczności Avalanche mówi teraz na X, że chce "ustalić pewne oczekiwania co do tego, nad czym pracujemy", dodając, że "oryginalne sformułowanie "dodatkowe aktualizacje i funkcje gry" było bardzo celowe".

Dodaje, że to, co otrzymujemy, to "mały sposób na okazanie wdzięczności naszym graczom za niesamowity odbiór gry", co oznacza, że prawdopodobnie nie powinniśmy mieć nadziei na jakieś ogromne DLC, nową grafikę, nowe obszary lub coś w tym rodzaju. Po prostu miej rozsądne oczekiwania, a będziesz szczęśliwym czarodziejem lub czarownicą, gdy aktualizacja nadejdzie tego lata.

Chociaż nie wygląda na to, że kiedykolwiek dostaniemy DLC do Hogwarts Legacy, na początku tego tygodnia ujawniono za pośrednictwem oferty pracy, że prace nad następną grą już się rozpoczęły i że prawdopodobnie zostanie ona zbudowana przy użyciu najnowszego silnika Epic Games '.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości