Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Nothing Ear (kij)

Nowy kształt, prawie ta sama cena, ale brakuje kilku rzeczy...

HQ

Z jakiegoś powodu stało się po prostu modą i cechą samą w sobie, aby mieć wydłużony kawałek plastiku na uchu. Zwykle dzieje się tak z kilku powodów, częściowo w celu zrównoważenia części w uchu, a częściowo w celu uniknięcia ogromnego rozmiaru części w uchu, jak ma to miejsce w przypadku niektórych modeli Jabra, JBL i B&W. Jest też wielu, którzy wolą naciskać ten mały patyczek, niż naciskać bezpośrednio na część douszną, która, cóż, znajduje się w uchu.

Więc teraz jest Nothing Ear (Stick), który podobnie jak ich poprzednik ma mały kij, ale teraz wyglądają o wiele bardziej jak konkurencyjny produkt Apple, i prawdopodobnie o to chodzi, ponieważ trudno mi dostrzec dużą różnicę inaczej wizualnie, to znaczy, poza faktem, że nie ma już silikonowych końcówek.

Są ładnie wykonane, z hardcorową obudową, w której cały cylinder obraca się dla łatwego dostępu, coś w rodzaju kombinacji strzykawki insulinowej i bunkra, ale jest fajny i wygląda super ekskluzywnie, po prostu brakuje ładowania bezprzewodowego. Tak, nie ma ładowania bezprzewodowego, mimo że produkt wprowadzający Nothings, Ear (1), miał go jako kluczowy punkt sprzedaży. Dziwny.

To jest reklama:
Nothing Ear (Stick)

Same urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Maleńkie urządzenie 12.6mm znajduje się w obudowie o wadze zaledwie 4.4 grama, a dopasowanie jest fantastycznie dobre. Jednak zamiast umieszczać silikon dookoła, jak w standardowym modelu, po prostu umieścili twardą plastikową skorupę. Działa jednak dobrze i pasują świetnie. Jest w nich prawie 30 godzin pracy na baterii. Dojeżdżałem z nimi do pracy i ładuję je mniej więcej co trzy tygodnie.

Strona internetowa Nothing jest pełna mnóstwa nonsensów, na przykład "technologia zbyt często przeszkadza", a następnie "Ucho (patyk) usuwa te ściany. To jest technologia, której nie możesz poczuć. Więc możesz doświadczyć wszystkiego innego." Tutaj muszę podkreślić, że ładowanie bezprzewodowe nie jest jedyną rzeczą, której brakuje, ponieważ Nic nie zdecydowało się również zrezygnować z aktywnej redukcji szumów, a to katastrofalne, gdy nie masz również silikonowych końcówek i pobierasz nieco poniżej 80 funtów za produkt.

Ucho (Stick) faktycznie brzmi całkiem rozsądnie i jest dostarczane z całkiem niezłą aplikacją - jednak własny marketing Nothing wskazuje, że mógłbym uzyskać jeszcze więcej funkcji, gdybym użył ich konkretnego telefonu komórkowego, a tego rodzaju "funkcja" uważam za głupią, zniechęca mnie jako potencjalnego nabywcę, ponieważ chcę tego, za co płacę, Nie powinienem być zmuszany do zmiany telefonu komórkowego, aby w pełni korzystać z pary dousznych. Praktycznie wygląda na to, że ich tryb gier o niskim opóźnieniu jest obsługiwany tylko wtedy, gdy używasz telefonu Nothing, a to może być ważne dla wielu.

To jest reklama:

Z drugiej strony nic nie jest dobre w rezygnacji ze specyfikacji, wyraźnie widzę, że AAC i SBC są obsługiwane, a samo urządzenie jest wykonane z tworzywa sztucznego na dobrym końcu. Z drugiej strony jestem zaskoczony, że AptX został pominięty, zwłaszcza wersja Low Latency, ponieważ wtedy możesz uzyskać opóźnienie o około jedną czwartą tego, co oferuje tryb gier Nothing - to znaczy, jeśli masz telefon komórkowy Nothing. SBC daje mniej niż jedną czwartą opóźnienia płyty CD, a AAC jest w rzeczywistości gorszy, a wtedy możesz nie dostać LDAC, ponieważ jest to standard Sony, ale przynajmniej można się spodziewać AptX HD w tym przedziale cenowym.

Nothing Ear (Stick)

Dźwięk jest nieco basowy, ale poza tym dobry i czysty, choć nie jest zaskoczeniem, że brakuje mu pewnej przejrzystości, więc trudno było nie zauważyć pewnych problemów z połączeniem podczas połączeń, gdzie istnieją lepsze alternatywy, jeśli chodzi o jakość połączenia.

W przypadku codziennej muzyki i odtwarzania podcastów działają akceptowalnie, ale osobiście nie mogę żyć bez aktywnej redukcji hałasu podczas prowadzenia życia w dojeżdżającym do pracy, a jeśli masz dzieci lub mieszkasz w bardzo hałaśliwym domu, prawdopodobnie jest jeszcze gorzej. W cenie 79.00 jest to bardzo istotna funkcja, której brakuje, zwłaszcza gdy w przeciwnym razie nie ma pasywnej redukcji szumów, a szkoda, ponieważ projekt, obudowa i żywotność baterii są dobre.

06 Gamereactor Polska
6 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Nothing Ear (kij)

Nothing Ear (kij)

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Kim Olsen

Nowy kształt, prawie ta sama cena, ale brakuje kilku rzeczy...Wczytywanie następnej zawartości