LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Halo Infinite

   Nowa aktualizacja Halo Infinite dodaje pancerz z Halo Wars

   Sezon 5 będzie ostatnim sezonem strzelanki.

   HQ

   343 Industries nie wyda sezonu 6 dla Halo Infinite. Zamiast tego dostaniemy to, co programiści nazywają: "operacjami". Będą one działać od czterech do sześciu tygodni i będą całkowicie bezpłatne. Nosi nazwę Spirit of Fire, która jest statkiem kosmicznym z Halo Wars. Jest to wyraźnie widoczne w nowym, starzejącym się "rdzeniu Mark IV", do którego masz dostęp. Chociaż przestarzały w porównaniu z późniejszymi wersjami, unikalny wygląd jest naszym zdaniem ponadczasowy.

   Będziesz także mógł umieścić dowolny naramiennik na dowolnej zbroi, co pozwoli ci spersonalizować swojego Spartanina na nowe sposoby. Być może najważniejszą wiadomością jest to, że dostajemy zupełnie nowe pole do walki. Jeśli wolisz tworzyć, pojawią się również nowe opcje. Kuźnia otrzyma nowe dodatki skupiające się na Przymierzach, co oznacza, że będziecie mieli więcej rzeczy do rozmieszczenia. 30 stycznia aktualizacja zostanie wydana na PC, Xbox One i Xbox Series X/S.

   Halo Infinite

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości