Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Nowa łatka Elden Ring całkowicie zmienia ostateczną bitwę w grze

Pojawiło się również pięć nowych fryzur, zmiany w pulach przywołań i nie tylko.

HQ

DLC Elden Ring, Shadow of the Erdtree, ma premierę dzisiaj, a zanim wszyscy ludzie utkną w Krainie Cienia, wydano nową aktualizację gry. Patch 1.12 wprowadza wiele zmian, a kilka z nich pojawi się dwa lata po premierze gry.

W pełnych opisach patcha wyróżnia się kilka ważnych rzeczy. Najbardziej oczywiste jest to, że teraz, w ostatecznej walce z Eldeńską Bestią, możemy przywołać naszego ukochanego wierzchowca Torrenta. Każdy, kto po raz pierwszy weźmie do ręki grę, aby zagrać w Shadow of the Erdtree, nigdy nie poznasz bólu związanego z bieganiem przez całą arenę, aby zadać dwa ciosy Eldeńskiej Bestii, zanim prześlizgnie się na drugą stronę.

To całkowicie zmienia ostateczną bitwę z bossem, ponieważ pozwala na poziom ruchu, którego gracze chcieli od jakiegoś czasu, i prawdopodobnie sprawi, że walka będzie o wiele łatwiejsza do opanowania. W innych miejscach patcha widzimy również, że pojawią się nowe fryzury, a także nowe zmiany w ekwipunku. Będziesz mógł zobaczyć nowo zdobyte przedmioty z wykrzyknikiem obok, a ostatnie przedmioty również otrzymają własną zakładkę w twoim ekwipunku.

Zmienimy również pule przywołań, dzięki czemu będziecie mogli włączać i wyłączać poszczególne pule oraz przenosić aktywne pule przywołań do Nowej Gry+.

Czy zagrasz dziś w DLC Elden Ring ?

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości