Polski
Gamereactor
lifestyle

Nowa linia lotnicza pozwala psom latać pierwszą klasą

Rozpieszcza Twoich kumpli szczeniaków, zanim wyruszą w przestworza.

HQ

Wyobrażam sobie, że latanie z psem to sporo kłopotów. Nigdy tego nie robiłem, a teraz, gdy posiadam owczarka niemieckiego, nie sądzę, żebym kiedykolwiek to zrobił. Ale jedna linia lotnicza chce zapewnić Twoim psim towarzyszom traktowanie, na jakie zasługują.

Dyrektor generalny BARK Air, Matt Meeker, wpadł na ten pomysł, gdy nie mógł latać ze swoim dogiem niemieckim. "Dbamy o wszystko dla psa, starając się obniżyć jego niepokój i stres, aby miał jak najbardziej komfortowe, wolne od strachu doświadczenie w samolocie" – powiedział Reutersowi.

Twoja przygoda z BARK Air zaczyna się od tego, że Ty i Twój pies weźmiecie dostęp do salonu wypełnionego smakołykami, wraz z szybką odprawą. Jest nawet spa, jeśli masz na to ochotę. Na lot jest tylko 10 biletów, więc psy są zakwaterowane, a teraz możesz latać tylko między Nowym Jorkiem, Los Angeles i Londynem.

"Na początku przynosimy straty. Chodzi o to, że z czasem mamy dość jasną ścieżkę obniżenia ceny dla konsumenta i obniżenia naszych kosztów. A to wiąże się ze skalą i większą liczbą tras" – wyjaśnia Meeker.

To jest reklama:

Już teraz napływają prośby o więcej miejsc docelowych, dzięki czemu ludzie mogą bez problemu zabrać swoich kumpli na wakacje.

Nowa linia lotnicza pozwala psom latać pierwszą klasą


Wczytywanie następnej zawartości