Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

Nowy aktor głosowy Mario dla Super Mario Bros. Wonder potwierdzony

W końcu wiemy, kto zastąpi Charlesa Martineta.

HQ

W zeszłym tygodniu wielu myślało, że Brian Hull zastąpi Charlesa Martineta jako głos Mario w Super Mario Bros. Wonder, ale sam mężczyzna zaprzeczył temu na początku tego tygodnia. Następnie, kilka dni temu, ktoś opublikował listę aktorów głosowych rzekomo zaczerpniętych z wersji demonstracyjnej gry, co doprowadziło wielu do przekonania, że Mick Wingert lub Kevin Afghani byli nowym głosem. Wingert szybko uciszył te spekulacje, ale drugi przyjął zupełnie inne podejście.

Kevin Afghani potwierdza, że to on oficjalnie podkłada głos Mario i Luigiemu w Super Mario Bros. Wonder. Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałeś jego nazwiska, a nawet głosu, ponieważ lista IMDB Afghaniego jest dość krótka i ujawnia, że jego największą rolą przed tym był Arnold w Genshin Impact. Nie ma jednak wątpliwości, że zarówno jego popularność, jak i życiorys eksplodują po tym ogłoszeniu.

Super Mario Bros. Wonder

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości