Polski
Gamereactor
wiadomości
High on Life

Oskarżenia o przemoc domową wobec Justina Roilanda wycofane

Rick i Morty, twórca Solar Opposites i High on Life jest gotów odbudować swoją reputację, ale także powiedzieć ludziom, aby nie osądzali kogoś bez wszystkich faktów.

HQ

Rok 2023 rozpoczął się okropnie dla współtwórcy Ricka i Morty'ego, Justina Roilanda, kiedy oskarżenia o przemoc domową przeciwko niemu stały się publiczne. Doprowadziło to do zerwania z nim więzi przez Adult Swim, jego rezygnacji z Squanch Games i innych zmieniających życie zmian, co sprawia, że dzisiejsze ogłoszenie jest jeszcze bardziej wpływowe.

Roiland ujawnił na Twitterze, że zarzuty przeciwko niemu zostały oddalone i że jest gotów ponownie rozpocząć pracę i odbudować swoją reputację:

Zawsze wiedziałem, że te twierdzenia są fałszywe – i nigdy nie miałem wątpliwości, że ten dzień nadejdzie. Jestem wdzięczny, że ta sprawa została oddalona, ale jednocześnie wciąż jestem głęboko wstrząśnięty okropnymi kłamstwami, które zostały zgłoszone na mój temat podczas tego procesu. Przede wszystkim jestem rozczarowany, że tak wielu ludzi tak szybko osądzało, nie znając faktów, opierając się wyłącznie na słowach zgorzkniałego byłego, który próbował ominąć należyty proces i "anulować". To, że mogło się to udać, nawet częściowo, jest haniebne. Jednak teraz, gdy sprawa sądowa się zakończyła, jestem zdeterminowany, aby iść naprzód i skupić się zarówno na moich kreatywnych projektach, jak i przywracaniu dobrego imienia. "

Tylko czas pokaże, czy to oznacza, że wróci do Rick & Morty, Squanch Games i tym podobnych, więc daj nam znać, co myślisz. Czy Roiland powinien wrócić do miejsca, w którym skończył przed szarżami, czy pójść w innym kierunku?

High on Life

Powiązane teksty

1
High on LifeScore

High on Life

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Naprawdę zabawna gra wideo, która niestety nie jest zabawna.Wczytywanie następnej zawartości