Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K23

Panowanie Hogwarts Legacy na brytyjskich listach sprzedaży dobiegło końca

WWE 2K23 znalazł się na szczycie list przebojów w tym tygodniu.

HQ

Hogwarts Legacy od tygodni dumnie znajduje się na szczycie brytyjskich list sprzedaży, ale wydaje się, że panowanie w końcu dobiegło końca, ponieważ WWE 2K23 zajęło pierwsze miejsce.

Jak donosi GamesIndustry.biz , Hogwarts Legacy wcale nie spadł daleko, ponieważ został zepchnięty na drugie miejsce. W tym tygodniu oznacza 24% spadek dla czarodziejskiej przygody pod względem sprzedaży tydzień do tygodnia.

Początkowa sprzedaż WWE 2K23 była w rzeczywistości o 26% mniejsza niż jej poprzednika, patrząc na kopie pudełkowe, ale prawdopodobnie WWE 2K22 skorzystało na tym, że była pierwszą grą z serii dla fanów. Pod Hogwarts Legacy, FIFA 23 znajduje się na miejscu 3, a Mario Kart 8 Deluxe i Metroid Prime Remastered stanowią resztę pierwszej 5.

WWE 2K23

Powiązane teksty

0
WWE 2K23Score

WWE 2K23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Rajstopy są założone, mięśnie piersiowe są naoliwione, liny pierścieniowe są zaciśnięte i teraz mogą zacząć się shenanigans. Johan otrzymał propozycję walki w serii WWE 2K, która naprawdę wróciła do biznesu...Wczytywanie następnej zawartości