Polski
Gamereactor
wiadomości
Diablo IV

Pierwsza postać hardkorowa Diablo IV poziomu 100 umiera z powodu rozłączenia

Jakby nasza niechęć do wymagań zawsze online nie była już wystarczająco zła.

HQ

Wczoraj Souaïb "cArn" Hanaf został pierwszym graczem na świecie, który osiągnął poziom 100 z postacią w trybie Hardcore Diablo IV. To zapewniło, że jego imię zostanie wyryte na wielkim posągu Lilith w Blizzardzie wraz z 999 innymi, którzy podążają za jego wyczynem. Zgaduję, że jest całkiem zadowolony z tego, że jest to teraz zapisane w kamieniu, ponieważ ma dziś znacznie gorszy dzień.

Nagłówek zepsuł to. Hanaf cieszył się czasem grając Diablo IV jako barbarzyńca poziomu 100 w Hardcore dzisiaj, kiedy nagle został odłączony. "Nic wielkiego. Po prostu zaloguj się ponownie". Nie do końca. Blizzard chciał uniknąć wylogowywania się graczy, aby uniknąć utraty postaci, gdy są bliscy śmierci, więc odłączenie się od Diablo IV w jakikolwiek sposób podczas gry w Hardcore jest traktowane jak śmierć. Oznacza to, że barbarzyńca Hanafa jest stracony na zawsze. Rozdzierający serce moment, który wyraźnie znalazł odzwierciedlenie w jego reakcji, kiedy i po tym wydarzeniu.

Blizzard jeszcze nic na ten temat nie powiedział, więc wciąż możemy mieć nadzieję, że istnieje szansa, że pierwsza na świecie postać hardcore 100 poziomu zostanie przywrócona do życia. Tak czy inaczej, był to kolejny przykład tego, dlaczego wymagania dotyczące zawsze online są śmiesznie złe.

Diablo IV

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości