Polski
Gamereactor
wiadomości
Hitman 3

Pierwszym celem gościa Hitman 3 jest Agent 47, który walczy z Conorem McGregorem

Weszliśmy do Oktagonu i podaliśmy sobie ręce ze słynnym zawodnikiem MMA.

HQ

IO Interactive czyni cuda, nadal sprawiając, że Hitman 3 i World of Assassination są zabawne. Różne aktualizacje i nowe misje sprawiają, że wyzwanie i dreszczyk emocji związany z wcieleniem się w Agent 47 są żywe i mają się dobrze, a w niedalekiej przyszłości zostanie to rozszerzone.

Ponieważ duński deweloper łączy siły z irlandzkim zawodnikiem MMA Conorem McGregorem, aby powitać go w World of Assassination jako jeden z kolejnych celów Agent 47.

McGregor będzie dostępny jako darmowy Elusive Target znany jako The Disruptor, multimilioner MMA, który wkracza do Octagon, aby zmierzyć się z dyrektorem generalnym technologii, który uważa się za kolejnego wielkiego zawodnika MMA, w walce na śmierć i życie. Misją Agent 47 jest nie tylko wyeliminowanie The Disruptor, ale uratowanie wspomnianego dyrektora generalnego przed śmiercią na ringu przez postać McGregora, przy użyciu jednego z wielu unikalnych scenariuszy i opcji.

Właściwie to już wskoczyliśmy do tej Elusive Target misji, aby zmierzyć się z McGregorem w walce wręcz jako Agent 47. Możecie zobaczyć, jak nam poszło w poniższej rozgrywce.

HQ

W przeciwnym razie, ponieważ wprowadzenie McGregora również rozpoczyna Season of The Disruptor, możesz zobaczyć mapę drogową na nadchodzący sezon, aby zobaczyć, co jeszcze będzie oferował, przed misją Elusive Target, która pojawi się 27 czerwca i pozostanie dostępna do 29 lipca.

Hitman 3
HQ

Powiązane teksty

Hitman 3Score

Hitman 3

RECENZJA. Przez Ben Lyons

IO Interactive kończy trylogię World of Assassination z przytupem.Wczytywanie następnej zawartości