Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Podejście Supreme do Tamagotchi jest tutaj

We współpracy z Bandai Namco cyfrowy zwierzak otrzymał modną aktualizację.

HQ

Wszyscy mieliśmy wcześniej Tamagotchi w pewnym momencie i podobnie jak masowe groby Nintendogs, są teraz wysypiska martwych cyfrowych zwierząt, ponieważ gry już dawno wykroczyły poza małe ekrany LCD z podstawowymi animacjami pikseli. Nie zmieniło to jednak faktu, że marka odzieżowa Supreme połączyła siły z Bandai Namco, aby nadać Tamagotchi własny charakter.

Dostępne w jednym z trzech kolorów (żółtym, czarnym i różowym), małe urządzenie ma wyświetlacz LCD i jest zbudowane wokół niestandardowej powłoki logo Supreme. Chociaż nie mamy jeszcze jednego z nich, aby móc powiedzieć, jak działają w praktyce, wiemy, że są one sprzedawane na całym świecie za dość wysoką cenę 44 £ / 50 € / 48 USD, co czyni je raczej drogim dodatkiem.

Czy podniesiesz jednego i wychowasz kolejnego cyfrowego zwierzaka?

Podejście Supreme do Tamagotchi jest tutaj
Supreme
To jest reklama:


Wczytywanie następnej zawartości