Ponad 6 milionów graczy odwiedziło zakazaną strefę w S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Ciesząca się powszechnym uznaniem przygodowa gra akcji od GSC Game World z pewnością odniosła ogromny sukces.
Tworzenie tytułów AAA nigdy nie jest łatwe, ale ukraińskie studio GSC Game World wciąż musiało radzić sobie z bezprecedensową ilością nieszczęść spowodowanych wojną Rosji z tym krajem. Doprowadziło to do kilku opóźnień dla S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, zanim ostatecznie została wydana w listopadzie zarówno na PC, jak i Xbox Series S/X.
Po tym, jak gra znalazła się na szczycie list przebojów Steam jeszcze przed premierą, podejrzewaliśmy, że odniesie ogromny sukces i tak było. W niecałe dwa dni sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy (pamiętaj, że jest również dołączona do Game Pass, co nie znajduje odzwierciedlenia w wynikach). Od tego czasu nadal przyciąga graczy, a teraz oficjalne konto na Instagramie ogłasza, że dotarło do ponad sześciu milionów graczy.
Nie wiemy, jaki jest podział między sprzedażą a Game Passem, ale przypuszczalnie nadal dobrze się sprzedaje nawet po pierwszym milionie. Biorąc pod uwagę naszą recenzję, uważamy, że jest to w pełni zasłużone.
Czy przeżyłeś już tę ekscytującą przygodę akcji w zakazanej strefie wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu?









