Polski
Gamereactor
artykuły
Marvel's Spider-Man 2

Porady i wskazówki bez spoilerów dla Marvel's Spider-Man 2

Chcesz wiedzieć, jak ułatwić sobie grę w Insomniac i zdobyć łatwą platynę?

HQ

Zarówno Alex, jak i twój naprawdę dali Marvel's Spider-Man 2 wiele pochwał w naszych recenzjach, więc masz na co czekać teraz, gdy Insomniac na PlayStation 5 jest już w sklepach. Spider-Man z 2018 roku zebrał wiele pochwał za opcje ułatwień dostępu i ogólnie jest łatwy do odebrania i grania dla prawie każdego. Ta kontynuacja podąża tym samym torem, ale wiem, że wielu nadal lubi mieć w ręku przewodnik, który może ułatwić pierwsze kilka godzin i polowanie na platynowe trofeum, więc oto moje pięć podstawowych porad i sztuczek bez spoilerów po 30 godzinach gry i zdobyciu wszystkich trofeów.

HQ

Skoncentruj się na głównych misjach fabularnych
Wydaje się, że jest to obecnie klasyk w wielu grach z otwartym światem. Marvel's Spider-Man 2 jest wypełniony misjami pobocznymi i aktywnościami, a ja jestem typem gracza, który lubi je robić przed kontynuowaniem historii. To sprawia, że sprawy są nieco trudniejsze, ponieważ niektóre z najpotężniejszych i najbardziej użytecznych umiejętności w grze są zablokowane za postępem fabularnym. Radzę skupić się na misjach fabularnych, przynajmniej dopóki nie zdobędziesz mocy symbionta Petera, ponieważ wiele z nich jest niezwykle przydatnych w misjach pobocznych skoncentrowanych na walce i walkach w ogóle.

Użyj swoich gadżetów i umiejętności
Mówiąc o walkach, nie zapomnij użyć swoich umiejętności i gadżetów. Grałem na Spectacular poziomie trudności (najwyższym dostępnym w pierwszej rozgrywce) i szybko zdałem sobie sprawę, o ile łatwiejsze i łatwiejsze do opanowania są spotkania z wrogami, gdy używasz więcej niż pięści i stóp. Nie musisz nawet zbytnio fantazjować. Po prostu użyj swoich miotaczy sieci, aby zatrzymać wrogów na ich drodze, a nawet łatwo ich znokautować, strzelając nimi na powierzchnie.

To jest reklama:

Specjalne zdolności i gadżety przenoszą to jednak na inny poziom. Każdy z nich najlepiej nadaje się do różnych środowisk i ilości wrogów. Niezależnie od tego, czy używasz ulepszonego Web Grabber w alejce, aby zadać dużo obrażeń, przyciągając do siebie kilku otaczających wrogów i obiekty, czy Chain Lightning Milesa, aby dać sobie trochę oddechu, paraliżując i wysadzając wrogów.

Polecam też nie używać wszystkiego na raz. Spróbuj podzielić je między swoje kombinacje. Stworzy to lepszy przepływ, co znacznie ułatwi utrzymanie świadomości i uzyskanie kombinacji 100+. Zwłaszcza, jeśli odblokujesz również umiejętność Combo Resupply, która ma szansę dać ci darmowe użycie dowolnego gadżetu pod koniec kombinacji 4 trafień w zwarciu.

Marvel's Spider-Man 2

Walcz w powietrzu
Jest to oczywiste dla tych z was, którzy grali w dwie pierwsze gry. Wyrzucenie wrogów w powietrze znacznie ułatwia walkę. Nie dość, że jesteś poza zasięgiem wszystkich bez broni, to jeszcze większość wrogów nie może kontrować, gdy jesteś w powietrzu. Wisienką na torcie jest to, że niektóre umiejętności zwiększają obrażenia zadawane w powietrzu, więc fakt, że masz również znacznie więcej opcji ataku w powietrzu, jest tylko wisienką na torcie.

To jest reklama:

Stealth jest często opcją
Jeśli nadal masz problemy, nie zapominaj, że skradanie się jest zwykle opcją. Wiele misji można ukończyć bez walki z kimkolwiek. Wrogowie w Marvel's Spider-Man 2 są bardzo głupi, więc łatwo nimi manipulować. Ich drogi ochronne są również często przyjazne dla eliminacji. Połącz te dwa, a z łatwością będziesz mógł powiesić kilku wrogów na swojej sieci. Nie martw się też, że zostaną zauważeni, ponieważ wygląda na to, że 9 na 10 złoczyńców ma obolałe szyje i nie może podnieść wzroku. Dostęp do tak zwanych linii internetowych, które pozwalają na stworzenie własnej ścieżki nad ich głowami, podwójne obalenia, a nawet niewidzialność Milesa na wczesnym etapie sprawiają, że jest to bułka z masłem - nawet jeśli ma to na celu tylko lekkie przerzedzenie stada.

Marvel's Spider-Man 2

Nie ma nic złego w korzystaniu z opcji ułatwień dostępu
Chociaż nie korzystałem z żadnego z nich, nie ma wątpliwości, że ustawienia ułatwień dostępu Marvel's Spider-Man 2 umożliwiają jeszcze większej liczbie osób granie w tę niesamowitą grę. Insomniac przeniosło wszystkie ustawienia z oryginału i Ratchet & Clank: Rift Apart, a także dodało kilka nowych. Oznacza to, że możesz dostosować ogólną prędkość gry, czas uników i parowania, automatyczne celowanie, szybkie wydarzenia, leczenie, wspomaganie zamachów i wiele więcej, co pozwala dostosować rozgrywkę tak, jak chcesz i potrzebujesz.

To tylko niektóre z moich porad i wskazówek, więc nie wahaj się zapytać mnie o wszystko w komentarzach, za pośrednictwem prywatnych wiadomości lub e-maili.

Powiązane teksty

0
Marvel's Spider-Man 2Score

Marvel's Spider-Man 2

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Spider-Man jako postać miał ogromną gorącą passę w ciągu ostatnich kilku lat, ale czy Insomniac może ją utrzymać?Wczytywanie następnej zawartości