Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

LIVE
HQ
logo hd live | Deliver Us Mars
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Pokémon Scarlet/Violet

   Poznaj lidera siłowni elektrycznej Pokémon Scarlet / Violet, Iono

   I jej partner Pokémon, EleFrog Bellibolt.

   HQ

   Od debiutu Pokémon Scarlet / Violet na Nintendo Switch dzieli nas około miesiąca, a ponieważ tak jest, stale słyszymy dodatkowe ciekawostki dotyczące gry, a najnowsze obracają się wokół nowego lidera siłowni, którego można znaleźć w regionie Paldea.

   Nazywa się Iono i specjalizuje się w Pokémonach typu elektrycznego. Jak zauważono w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że jest liderem siłowni w mieście Levincia w Paldea i że jest "znana jako Supercharged Streamer, która zyskała popularność w Internecie jako gospodarz programu o nazwie Iono Zone".

   Jeśli chodzi o to, kogo przyprowadzi do walki, gdy ją znajdziesz i zmierzysz, partnerem Iono, Pokémonem, jest stworzenie EleFrog, Bellibolt. Ten nietypowo wyglądający kieszonkowy potwór może rozszerzać się i kurczyć swoje ciało, aby wytworzyć elektryczność, a ładunek ten jest następnie uwalniany przez coś, co wydaje się być jego wystającymi gałkami ocznymi. Naprawdę bardzo dziwne. Mówi się również, że Bellibolt ma zupełnie nową zdolność Elektromorfozy, która pozwala mu naładować się po uderzeniu atakiem, dzięki czemu jego następny ruch elektryczny jest jeszcze potężniejszy.

   Spójrz na Iono i Bellibolt w akcji poniżej i koniecznie znajdź je w Paldea, gdy Scarlet / Violet pojawi się 18 listopada.

   HQ
   HQ
   Pokémon Scarlet/Violet

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości