Polski
Gamereactor
lifestyle
Sea of Thieves

Poznaj smak Sea of Thieves dzięki tej poręcznej książce kucharskiej

Zawiera ponad 80 przepisów inspirowanych pirackim tytułem Rare.

HQ

Przez lata omówiliśmy szeroką gamę tematycznych książek kucharskich na Gamereactor, w tym te dotyczące God of War: Ragnarök, Game of Thrones, Minecraft, Stardew Valley, Horizon: Zero Dawn i nie tylko. Teraz do walki dołącza symulator piractwa Rare.

Oficjalna książka kucharska Sea of Thieves oficjalnie zadebiutowała, a jest to poręczna 160-stronicowa książka, która zawiera ponad 80 przepisów opartych na popularnej grze. Opis książki drażni wiele z tych przepisów, nawet jeśli nie wątpimy, że niektóre nazwy przepisów są odrobinę przesadzone.

"Zatrzymaj się w The Captain's Head na Tina's Vegan House Chili, wybierz soczyste grillowane macki "Kraken" w The Charred Parrot lub udaj się do The Unicorn na ich House Roast. Jeśli lubisz napój, spróbuj koktajli inspirowanych piratami, takich jak Salty Sea Dog Grog, The Devil's Roar, Siren's Sorrow, Sunset Over Crescent Isle lub The Ancient's Curse. Słodkie przysmaki, które Cię skuszą, to Grillowane Lody z Mango i Kokosa, Ciasto Bananowe Port Merrick, Ciasto z Popielną Lawą i Ciasto z Całunu Diabła."

Książka kucharska jest dostępna w twardej oprawie za 24,99 GBP w Wielkiej Brytanii i reszcie świata oraz 34,95 USD w USA i Kanadzie.

To jest reklama:

Czy weźmiesz do ręki kopię, aby posmakować pirackiego świata Rare ?

Sea of Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości