Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Blasphemous II

Premiera Blasphemous 2 zaplanowana jest na lato tego roku

The Game Kitchen nie ujawnia dokładnej daty, ale podał nam szczegóły niektórych nowych funkcji.

HQ

Długo czekaliśmy na kontynuację Blasphemous, tytułu z hiszpańskiej The Game Kitchen i jednego z najbardziej udanych na świecie hiszpańskich osiągnięć ostatnich lat. Oparta na akcji rozgrywka w połączeniu z gatunkami metroidvania i soulslike katapultowała Blasphemous na listę najlepszych tytułów 2019 roku. I chociaż wiedzieliśmy, że jego nadejście jest bliskie (jak powiedział nam Mauricio García, dyrektor The Game Kitchen, w wywiadzie kilka miesięcy temu na konferencji BIG), do tej pory nie mieliśmy prawdziwego okna premierowego.

Na Nintendo Indie World dziś po południu, The Game Kitchen pojawił się pod koniec konferencji, aby ogłosić okno premierowe Blasphemous 2, które ma się ukazać latem. Zwiastun, który ilustrował prezentację, wprowadził nowe bronie, wrogów i systemy poruszania się, aby zbadać to pokręcone podejście do hiszpańskiego folkloru i tradycji. Możecie go obejrzeć poniżej.

HQ

Powiązane teksty

0
Blasphemous IIScore

Blasphemous II

RECENZJA. Przez David Caballero

Pokutnik ma teraz więcej broni i umiejętności, aby zbadać surowy labirynt pełen potworów i ciemności. Czy to zbyt duża grywalna pokuta?Wczytywanie następnej zawartości