Polski
Gamereactor
lifestyle
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Prezentacja zestawu Lego The Legend of Zelda Great Deku Tree

To zestaw 2 w 1, który pojawi się we wrześniu.

HQ

Ostatnio pojawiło się wiele plotek na temat współpracy Lego z Nintendo nad zestawem The Legend of Zelda. Pogłoski te zostały teraz potwierdzone, ponieważ Great Deku Tree set został ujawniony.

Jest to zestaw 2 w 1, który pozwala graczom zbudować wersję Great Deku Tree z The Legend of Zelda: Ocarina of Time lub The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, zestaw będzie składał się z 2500 elementów, będzie posiadał postument Master Sword (od Breath of the Wild ), Link's House (od Ocarina of Time ) i będzie zbudowany na podstawkach, aby lepiej go wyeksponować i wyeksponować.

Będzie również zawierał cztery minifigurki, które będą dorosłymi wersjami Princess Zelda i Link z Breath of the Wild oraz młodszymi wersjami pary z Ocarina of Time. Pojawią się również postacie do zbudowania, w tym Hestu the Korok ze swoimi marakasami, inne Koroki, Deku Babas, Navi the Fairy, Deku Sprout i Skulltula.

Mówiąc o tym zestawie, producent The Legend of Zelda Eiji Aonuma stwierdził: "Jestem naprawdę podekscytowany, że The Legend of Zelda dołącza do świata klocków LEGO, co pobudziło kreatywne impulsy tak wielu ludzi w każdym wieku. Drzewo Deku było pierwszym elementem z The Legend of Zelda, który chcieliśmy przedstawić za pomocą klocków LEGO.

To jest reklama:

Sugeruje to, że w przyszłości możemy spodziewać się dodatkowych zestawów Lego The Legend of Zelda. Jeśli chodzi o ten w szczególności, będzie sprzedawany w sprzedaży detalicznej za 259,99 GBP / 299,99 EUR i zostanie wprowadzony w całości 1 września 2024 r.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Lego

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości