Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Fable

Producent Baldur's Gate III dołącza do zespołu Fable Playground Games

Ryan Clark może pochwalić się jednym z najlepszych CV na swoim stanowisku.

HQ

Rozwój nowego Fable był wydarzeniem wzlotów i upadków dla najlepszych profesjonalistów z branży Playground Games. Amie Loake opuściła Lionhead, aby dołączyć do projektu jako starszy producent w lutym ubiegłego roku, a w lipcu główna scenarzystka Anna Megill opuściła studio, aby zająć się innymi projektami, prawdopodobnie dlatego, że jej rola się skończyła.

Po odejściu Megill mieliśmy pierwszy zwiastun gry na Xbox Games Showcase, a kilka tygodni później świat gier był na kolanach pod wrażeniem Larian Studios i Baldur's Gate III, uważanych za jedne z najlepszych tytułów ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że talent stojący za tym jest teraz bardziej pożądany przez inne studia, a to właśnie stało się z producentem Baldur's Gate 2, który dołączył do rozwoju Fable jako starszy producent. Ryan Clark ogłosił swoje nowe stanowisko na LinkedIn kilka dni temu, a jego doświadczenie z pewnością przeniesie nowy Fable na jeszcze wyższy poziom jakości. Z niecierpliwością czekamy na więcej prac Clarka na Playground w przyszłym roku.

HQ
Fable

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości