Polski
Gamereactor
lifestyle

Producent hipersamochodów Pininfarina stworzył samochody inspirowane najsłynniejszym miliarderem DC

Bruce Wayne był inspiracją dla tych luksusowych samochodów.

HQ

Jeśli chodzi o hipersamochody, najczęściej to miliarderzy kupują te pojazdy, a nie są dla nich inspiracją. Jednak w przypadku Pininfariny odwrócili sytuację i przyjrzeli się jednemu z (fikcyjnych) najbardziej znanych miliarderów na świecie w poszukiwaniu inspiracji do kolekcji nowych samochodów na zamówienie.

W szczególności to główny playboy DC, Bruce Wayne, został wykorzystany jako kreatywna inspiracja dla tej gamy samochodów. Opracowano cztery pojazdy, każdy dla Wayne Enterprises, nowej luksusowej marki opracowanej przez Warner Bros. Discovery. Zanim zapytasz, czy to jakiś głupi żart, naprawdę tak nie jest i możesz udać się do Bruce'a Wayne'a X tutaj, aby przyjrzeć się wszystkiemu, co oferuje, w tym czterem samochodom, które wahają się od 3,4 do 4,9 miliona euro.

Cztery samochody są znane jako Battista Dark Knight, Battista Gotham, B95 Dark Knight i B95 Gotham. Każdy z samochodów jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 120 kWh i czterema silnikami, które obiecują aż 1900 KM i przyspieszenie 0-100 km/h, czyli poniżej dwóch sekund. Więc tak, są szybkie.

Dla tych, którzy szukają czegoś z nieco większym ciężarem, Tumblers są również sprzedawane, chociaż dostępnych jest tylko 10 sztuk, a cena jednego jest nieznana. Na szczęście za znacznie bardziej "rozsądną" cenę od 14 500 do 24 300 funtów można kupić rower elektryczny inspirowany Brucem Wayne'em.

To jest reklama:
Producent hipersamochodów Pininfarina stworzył samochody inspirowane najsłynniejszym miliarderem DC
Pininfarina


Wczytywanie następnej zawartości