Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Redfall

Programiści Redfall rozpoczęli pracę nad nowym tytułem AAA

Z pracą pozornie rozpoczynającą się "tak szybko, jak to możliwe".

HQ

Redfall nie ma jeszcze nawet dziesięciu dni, ale wygląda na to, że Arkane Austin już przygotowuje się do następnego meczu. W ofertach pracy ZeniMax możemy teraz przeczytać, że studio poszukuje "Inżyniera Kompilacji, który dołączy do naszego zespołu w tworzeniu gier AAA na komputery PC i konsole".

I wygląda na to, że wkrótce wejdą w pełną produkcję, ponieważ osoba ubiegająca się powinna być gotowa do rozpoczęcia pracy "tak szybko, jak to możliwe".

Chociaż jest to ekscytująca wiadomość, mamy nadzieję, że nie oznacza to, że Arkane Austin zostawia Redfall za sobą. Gra jest daleka od doskonałości i potrzebuje TLC, aby stać się wielką wampirzą przygodą, którą kiedyś obiecano. Na szczęście Microsoft był całkiem dobry we wspieraniu swoich gier przez długi czas po wydaniu (nawet problematyczne projekty, takie jak Halo: The Master Chief Collection i Sea of Thieves), więc miejmy nadzieję, że Redfall będzie w końcu kolejnym tego przykładem.

Redfall

Dzięki, Redfall/" title="Redfall Deweloper rozpoczął już pracę nad kolejną grą" target="_blank">GameRant.

Powiązane teksty

0
RedfallScore

Redfall

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wampirza gra akcji Arkane jest tutaj, ale czy jest to zwycięzca, którego potrzebuje Xbox, czy plama na zazwyczaj fantastycznej płycie dewelopera.Wczytywanie następnej zawartości