Polski
Gamereactor
wiadomości
Senua's Saga: Hellblade II

Raport: Ninja Theory dostało zielone światło dla nowego projektu

Prawdopodobnie minie jednak kilka lat, zanim coś z tego zobaczymy.

HQ

W poniedziałek wieczorem szef studia Ninja Theory, Dom Matthews, opublikował na Instagramie list otwarty, w którym podziękował fanom, którzy, jak mówi, bardzo wspierali i dostarczyli świetnych opinii podczas tworzenia Senua's Saga: Hellblade II.

Jednak niektórzy zinterpretowali list jako rodzaj pożegnania, obawiając się, że mogą być kolejnym studiem, które zostanie zamknięte, gdy Microsoft zwolni ludzi. Ale według redaktora Windows Central, Jeza Cordena, nie ma się czym martwić, wręcz przeciwnie.

Za pośrednictwem Windows Central wyjaśnia, że tak naprawdę Ninja Theory dostało właśnie zielone światło dla nowego projektu (którym nie jest zapowiadany wcześniej horror Project: Mara ).

Nawiasem mówiąc, Senua's Saga: Hellblade II startuje dzisiaj i zbliża się recenzja. W liście otwartym Matthews pisze, że studio wierzy, że opracowało przygodę, która zabierze cię "w podróż, która pozostawia cię w myśleniu i odczuwaniu". W ciągu kilku godzin damy Ci znać, czy im się udało.

Senua's Saga: Hellblade II

Powiązane teksty

Senua's Saga: Hellblade II Score

Senua's Saga: Hellblade II

RECENZJA. Przez Ketil Skotte

Sequel Ninja Theory opowiada surową, surową i zaskakująco wrażliwą sagę o wikingach w najpiękniejszy możliwy sposób.Wczytywanie następnej zawartości