Polski
Gamereactor
guide
WarioWare: Move It

WarioWare: Move It - Przewodnik po odblokowaniu Pyoro W

Do każdego tytułu WarioWare jest minigra Pyoro. Nowy nazywa się Pyoro W, pokochasz go, a oto jak go odblokować.

HQ

Tytuły WarioWare mogą dotyczyć głównie mikrogier, ale w miarę postępów w nich wszystkie ukrywają bardziej wyszukane minigry, gadżety i inne dziwaczne czynności jako dodatki. Być może najbardziej lubianym odblokowaniem dla fanów jest Pyoro, minigra, która rozpoczęła się od ptaka wyciągającego długi, gadzi język po przekątnej, aby złapać nasiona, ale od czasu pierwszej Mega Microgame$!, widzieliśmy robienie różnych rzeczy, w tym plucie nasionami, a ostatnio stawanie się gigantycznym finałowym bossem w WarioWare: Get it Together.

W bardzo pomysłowym WarioWare: Move It, teraz dostępnym na Nintendo Switch, ptak osiąga swoją najnowszą ewolucję w postaci Pyoro W, kolejnej fantastycznej minigry związanej ze specyficznymi funkcjami nowego wpisu.

WarioWare: Move It

Jak odblokować Pyoro W

Fani serii WarioWare pewnie już się domyślają, bo tutaj trzeba zrobić dokładnie to samo, co w wielu poprzednich odsłonach. Aby zagrać w Pyoro W, musisz przynajmniej raz zobaczyć i zagrać w każdą mikro grę z 200+ w ofercie.

A jak możesz to zrobić? Podczas naturalnego postępu gry w trybie fabularnym przejdziesz już długą drogę, jeśli chodzi o próby mikrogier, biorąc pod uwagę, że po raz kolejny wszystkie te trwające sekundy wyzwania są klasyfikowane według różnych postaci tworzących "fabułę" (które jednocześnie obejmują różne pozy początkowe), jako przystanki na wyspie. Jednak, aby zobaczyć każdą z 223 mikro gier w WarioWare: Move It, będziesz musiał zagrać każdą postacią kilka razy, ponieważ nie ma sposobu, aby zobaczyć je wszystkie za pierwszym razem.

To jest reklama:

Dlaczego? Ponieważ każdy przystanek w trybie fabularnym kończy się pokonaniem Ostatniego Bossa każdej postaci, a zatem matematycznie niemożliwe jest, abyś zobaczył wszystkie mikro gry za jednym posiedzeniem, gdy ich rundy mają około 15-20 mikro gier z dodatkową powtarzalnością. Gdy ukończysz każdą postać w trybie fabularnym, możesz ponownie odwiedzić jej przygodę, a wtedy sukcesja mikro gry stanie się nieskończona, zwiększając od czasu do czasu poziom trudności i szybkość.

Jeśli chcesz wiedzieć, które postacie już ukończyłeś, nie patrz na mapę, ponieważ niestety gra Cię tam nie pokazuje - zamiast tego musisz wejść do Muzeum, aby je sprawdzić. Wewnątrz każda ukończona postać jest oznaczona gwiazdką, a jeśli ktoś tego nie zrobi, możesz uzyskać dostęp do tego, ile mikro gier przegapiłeś.

WarioWare: Move It lista znaków

(W kolejności pojawiania się w trybie fabularnym - wszystkie mają po 21 mikro gier, z wyjątkiem Wario, który ma ich tylko 13).


 • Wario

 • Mona

 • Crygor, Penny i Mike

 • Ashley i Czerwony

 • Orbulon

 • Kat i Ana

 • Świerszcz i modliszka

 • Jimmy'ego T

 • Drybling i szpic

 • 9 woltów

 • Wulkan Wario

To jest reklama:

Porządku... więc jak mogę zobaczyć mikro gry, których mi brakuje? Nie ma tajnej techniki, aby znaleźć te, w które jeszcze nie grałeś, ale w rzeczywistości, gdy zobaczysz napisy końcowe, będziesz miał wystarczające umiejętności, aby łatwo rozegrać rundy postaci w 30+ mikro grach. Przy 2-3 próbach zwykle wystarcza, aby zobaczyć je wszystkie, biorąc pod uwagę pewien losowy element.


 • Wskazówka: Jeśli właśnie widziałeś tę mikro grę, której Ci brakowało, i nie masz ochoty grać tą samą postacią, ponieważ staje się to męczące lub nudne, możesz wyjść z gry, gdy tylko zobaczysz grę, a będzie ona już wystawiona w Muzeum.

Gdy każda postać pokaże gwiazdkę, Pyoro W będzie w końcu dostępny na mapie. Zagrajmy!

Jak grać w Pyoro W

W Pyoro W kontrolujesz, jak nachylają się dwie równoległe wyspy w kształcie prostokątnych platform, przechylając odpowiednie kontrolery Joy-Con. Rzućcie okiem na nasze pierwsze podejście do gry, aby zrozumieć mechanikę obejmującą typy wrogów, grube lub szczupłe toczące się Pyoro, mnożniki, płatki i nie tylko:

HQ

Powiązane teksty

0
WarioWare: Move ItScore

WarioWare: Move It

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wario powraca z kolejną odsłoną przezabawnego szaleństwa imprezowego związanego z ruchem, w tej znanej i wadliwej kontynuacji.Wczytywanie następnej zawartości