Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4

Resident Evil 4 jest poważnie bombardowany recenzjami

Opinie użytkowników są pełne gniewnych komentarzy na temat braku spódnicy i brakującego cytatu "ciężkiej balistyki".

HQ

Podczas gdy większość społeczności graczy, a nawet mediów wydaje się być zakochana w remake'u Resident Evil 4 firmy Capcom, wciąż są ludzie, którzy są naprawdę niezadowoleni z tej nowej wersji. Podczas gdy niektórzy mają istotne skargi (gra ma swoje problemy, to po prostu fakt), cała masa tego tłumu jest zła z bardzo różnych powodów.

Oryginalny Resident Evil 4 był pełen infantylnych i dudebro treści, takich jak Leon komentujący rozmiar piersi Ashley ("ciężka balistyka"), Ashley sugerująca, że chciałaby uprawiać seks z Leonem pod koniec gry i inne rzeczy, takie jak możliwość zajrzenia pod spódnicę Ashley.

Jak można się było spodziewać, usunięcie tego (przy jednoczesnym zastąpieniu go dobrze napisanymi rzeczami, które mają sens i bardziej naturalnie pasują do remake'u) nie spodobało się tej publiczności, podobnie jak decyzja o założeniu rajstop na Ashley zamiast pozwolić jej mieć gołe nogi. I jak można się domyślić, oznacza to bombardowanie recenzji na Metacritic. Wszystkie wersje gry zostały trafione, przy czym wersja na PlayStation 4 ma obecnie średnią użytkowników 3,7, a Xbox Series S / X 4,4 - z wieloma skargami na recenzje, w tym słowem "woke".

Jak myślisz, czy zmniejszona seksualizacja Ashley motywuje do bombardowania recenzji, czy to tylko dorosłe dzieci powinny zrobić coś lepszego ze swoim życiem?

Resident Evil 4

Powiązane teksty

0
Resident Evil 4Score

Resident Evil 4

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.Wczytywanie następnej zawartości