Polski
Gamereactor
wiadomości
Baldur's Gate III

Rozpoczęły się testy z oficjalnym narzędziem modów dla Baldur's Gate III

Nie ma wątpliwości, że dzięki temu oczekiwanie na Baldur's Gate IV będzie o wiele przyjemniejsze.

HQ

Chociaż, jak wspomniano powyżej, oficjalne narzędzie do modowania nie będzie dostępne dla Baldur's Gate III aż do września, Larian chce mieć pewność, że Patch 7 dla gry pojawi się tak dopracowany i stabilny, jak to tylko możliwe, co w tym przypadku oznaczało przeprowadzenie serii testów w okresie letnim.

Pierwszy zamknięty test alfa narzędzia do modowania właśnie się rozpoczął, jak mówi Larian w aktualizacji społeczności na Steamie. W tym teście studio wybrało garstkę modderów, którzy będą pracować ramię w ramię, aby przejrzeć główne nowe funkcje w patchu 7, podczas gdy drugą fazą jego planu będzie zamknięta beta w lipcu z około 1,000 użytkowników, do której (na szczęście) każdy może się zarejestrować.

Aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nadchodzącej bety i tego, jak działa system modowania w Baldur's Gate III, możesz zapoznać się z pełnym FAQ na kanale Discord tutaj.

Baldur's Gate III

Powiązane teksty

Baldur's Gate III na PS5Score

Baldur's Gate III na PS5

RECENZJA. Przez Toni Turren

Pomimo faktu, że w Baldur's Gate 3 są małe błędy, wychodzi jako jedna z najlepszych premier w 2023 roku, choć są pewne wolne części w porównaniu do wersji na PC. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że ta gra jest turowa, więc znacznie różni się od wydania z 2004 roku.

Baldur's Gate 3Score

Baldur's Gate 3

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrik spakował swój zestaw przetrwania, aby poradzić sobie z długim powrotem na Wybrzeże Mieczy i sprawdzić, czy trzecie Wrota Baldura mają sens zakończyć lato z...Wczytywanie następnej zawartości