Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Sage The InFizz Fusion

Sage robi to ponownie, wprowadzając funkcjonalność i przyjemny w dotyku design.

HQ

W Danii i innych krajach często rozumiemy maszyny do nasycania dwutlenkiem węgla skierowane do konsumentów jako... cóż, podobnie jak "Sodastream", tak mocno ugruntowali swoją pozycję na rynku, mimo że ani nie mają patentu na samą koncepcję, ani nie są jedynym graczem na rynku. To nie jest "saturator", to jest "Sodastream", to nie jest "tablet", to jest "iPad".

Ale to w rzeczywistości jest całkiem błędne, ponieważ podczas gdy głównym punktem sprzedaży Sodastream jest raczej niska cena, którą można znaleźć w sklepach, za trochę więcej można dostać coś, co robi o wiele więcej. Sage nie tylko produkuje wspaniałe ekspresy do kawy, ale teraz bezpośrednio konkuruje z Sodastream ze swoim "The InFizz Fusion".

Sage The InFizz Fusion
To jest reklama:

Dobra, zajmijmy się słoniem w pokoju; InFizz Fusion jest o wiele droższy. Kosztuje to około 180 funtów, ale za to dostajesz coś, co po prostu oferuje większą funkcjonalność, ale łączy ją z wypróbowanym i przetestowanym designem i stylem konstrukcyjnym Sage. Mówiąc najprościej, jest lepiej wykonany i ładniej wygląda.

Cały produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, a proste małe mechanizmy sprawiają, że jest bardziej dotykowy w wykonywaniu jednej czynności, do której InFizz Fusion jest przeznaczony. Mędrcy są w tym mistrzami i to znowu widać, głośno i wyraźnie. Zabezpieczenie wieczka FusionCap, wysunięcie zamka i dopasowanie butelki jest przyjemne w dotyku, responsywne i niezwykle satysfakcjonujące.

No dobrze, a co z funkcjonalnością? Sage chwali się tym, że ponieważ InFizz Fusion może zarówno szybciej dostarczać więcej dwutlenku węgla, jak i dlatego, że wspomniany wcześniej FusionCap może regulować ciśnienie wewnątrz butelki, możliwe jest "musowanie" wielu różnych rzeczy, a nie tylko wytwarzanie pseudo-napojów gazowanych lub wody gazowanej. W okresie testowym próbowaliśmy soku, herbaty, wina, co tylko chcesz. I to działa.

Sage The InFizz Fusion
To jest reklama:

Praktycznie nie ma czyszczenia i chociaż inni recenzenci nie zalecają wrzucania butelki do zmywarki, użyliśmy jej raz i nie doświadczyliśmy żadnych problemów. Należy jednak oczywiście pamiętać, że to, co parzysz w butelce, może wydzielać smaki lub zapachy, więc kawa może nie być idealna - już nigdy nie wydostaniesz stamtąd tego zapachu.

Jeśli szukasz punktu krytyki, ponieważ jest to w końcu dość zorientowany na funkcje produkt, który robi jedną rzecz i robi to całkiem nieźle, uważam za nieco obraźliwe, że Sage nie dołączył butelki C02. W tej cenie wszystko powinno być na swoim miejscu, gdy wrócisz do domu z InFizz Fusion i nie tylko; ponieważ Sage nie robi jeszcze własnych (przynajmniej nie tutaj), musiałem kupić butelkę Sodastream (która pasuje jednak, jak wszystkie 60L ze zwykłą śrubą). Nie wydaje się to być szczególnie skuteczne.

Ale poza tym? Fusion bije na głowę Sodastream pod każdym względem, a jeśli parzysz wystarczająco często, funkcjonalność jest naprawdę tego warta.

08 Gamereactor Polska
8 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości