Polski
Gamereactor
lifestyle
Alan Wake 2

Ścieżka dźwiękowa Alan Wake 2 jest już dostępna na platformach streamingowych

Rozkoszuj się atmosferą Bright Falls podczas podróży.

HQ

Remedy Entertainment wprowadził oficjalną i pełną ścieżkę dźwiękową do Alan Wake 2 do serwisów streamingowych. Kolekcja ponad 30 utworów jest teraz dostępna do dodania do biblioteki na Apple Music, Spotify i Amazon Music, co oznacza, że możesz teraz wygrzewać się w atmosferze Bright Falls podczas porannych dojazdów do pracy i poza domem.

Ścieżka dźwiękowa została stworzona przez Petriego Alanko, ale zawiera również wkład artysty muzycznego Poe, a współautorem jest dyrektor kreatywny Alan Wake 2 i sam Alex Casey, Sam Lake. Piosenka napisana przez Martti Suosalo (Ahti w grze) jest również dołączona.

Mówiąc o tym szerszym wydaniu, Remedy stwierdził: "Świętując tę przełomową rocznicę, wydanie ścieżki dźwiękowej Alan Wake 2 jest nie tylko ukłonem w stronę przeszłości, ale także świetlaną latarnią morską dla przyszłości serii. Ścieżka dźwiękowa jest świadectwem trwałego wpływu serii Alan Wake, obiecując dostarczyć fanom doświadczenie, które jest równie nostalgicznie znajome, co odświeżająco nowe."

Czy dodasz ścieżkę dźwiękową Alan Wake 2 do swojej kolekcji muzycznej?

To jest reklama:
Alan Wake 2

Powiązane teksty

Alan Wake 2: Nocne źródłaScore

Alan Wake 2: Nocne źródła

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Nowe tajemnice, szaleństwo i cała masa akcji. Conny rozegrał trzy epizody, które składają się na pierwszy dodatek do Alan Wake 2...

Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.Wczytywanie następnej zawartości