Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Sennheiser Accentum Plus

Niemiecki Sennheiser zmodernizował zestaw słuchawkowy Accentum o funkcję dotykową i szybsze szybkie ładowanie, a Petter myślał o nich przez ostatnie kilka dni...

Jeśli jest coś, w czym jestem naprawdę dobry. Bardzo, bardzo dobry w... To dokuczliwe. Jestem zrzędą, z brodą. Często i chętnie zrzędzę i powtarzam się częściej niż stary, zepsuty odtwarzacz winylowy, który utknął w tym samym miejscu, na tej samej płycie i po prostu powtarza to samo przez absolutną wieczność. Tak właśnie myślę o bezprzewodowych słuchawkach ANC Sennheiser Momentum 4. Wystawiłem mu wysokie noty w recenzji, topiąc słuchawki w superlatywach i obsypując Sennheisera żarliwymi pochwałami. Następnie napisałem kilka blogów o moim długoterminowym teście (używam ich codziennie od ponad roku) i zamierzam nadal mówić tym z Was, którzy nie posiadają pary Momentum 4, że naprawdę musicie kupić parę Momentum 4. Potrzebujesz ich w swoim życiu, ponieważ są najlepsi w swojej klasie. Zdecydowanie najlepszy.

Sennheiser Accentum Plus

Podczas gdy Momentum 4 w momencie premiery kosztował prawie 300 funtów, Sennheiser skorzystał z okazji w zeszłym roku, aby wprowadzić młodszego brata, który zapożyczył części technologii, ale pominął takie rzeczy, jak funkcje dotykowe i ten sam rozmiar elementów, aby móc wylądować w wyraźnie niższej cenie. Accentum kosztowało 149,99 funtów od czasu premiery, a teraz nadszedł czas na sequel, Accentum Plus, który stał się nieco droższy niż oryginalne modele (około 30 funtów).

Za dodatkową gotówkę otrzymujesz funkcje dotykowe z Momentum 4, adaptacyjną redukcję szumów z Momentum 4 i nowe szybkie ładowanie, które zapewnia pełne pięć godzin pracy na baterii po dziesięciu minutach ładowania. Łączny czas przy 100% pojemności baterii to pełne 50 godzin słuchania (podobnie jak w poprzednim modelu) i tutaj Sennheiser jest liderem na rynku. ANC jest teraz również adaptacyjny, jak powiedziałem - tak jak w Momentum 4. W ten sposób Sennheiser zbudował słuchawki, które plasują się pomiędzy Accentum a Momentum 4. Idealny środek... Ale jak one brzmią?

Sennheiser Accentum Plus
To jest reklama:

Nie słyszę wielkiej różnicy w brzmieniu Accentum w porównaniu z Accentum Plus, co jest dla mnie pewnym rozczarowaniem. Dźwięk jest mniej ciepły i mniej angażujący niż w Momentum 4, ale jest tu więcej szczegółów w wyższych częstotliwościach, co chyba lepiej rymuje się z tradycyjnym brzmieniem Niemców. Z mojej strony wydaje się to nieco przezroczyste w standardowym korektorze i wyraźnie bardziej wolę charakter Momentum 4, ponieważ są bardziej zabawne, angażujące, oferują lepszą dynamikę, uderzenie oraz większą i bardziej ekspansywną scenę dźwiękową, w której każdy zespół i każdy utwór wydaje się "większy". Accentum Plus brzmi całkiem nieźle, ale biorąc pod uwagę, że teraz wymagają kolejnych 30 funtów i zmodernizowali układ dźwiękowy, chciałbym mieć więcej - tutaj.

Kolejnym aspektem, który mi się nie podoba, jest design. Accentum Plus, podobnie jak Accentum, wygląda trochę zbyt tanio i plastikowo, aby kosztować tyle, ile kosztuje. Momentum 4 ma te same skromne, całkowicie czarne plastikowe osłony, ale przynajmniej są większe, a pałąk jest pokryty materiałem z tkaniny, który wydaje się bogaty w porównaniu z całym plastikiem. Trochę za bardzo przytulają się do mojej czaszki, czego Momentum 4 nie robi. Jeśli masz mniejszą głowę niż ten stary wujek, to oczywiście nie ma problemu, ale myślę, że Momentum 4 jest niesamowicie wygodny nawet podczas dłuższych okresów, co Accentum Plus nie jest naprawdę.

Sennheiser Accentum Plus

Nowe funkcje dotykowe są dobre. Działają dobrze, a aplikacja Sennheiser jest dobra. Dźwięk tutaj jest w porządku, ale nie angażuje i za tę cenę spodziewałbym się więcej. Biorąc pod uwagę, że obecnie można znaleźć Momentum 4 za 270 funtów, nie ma wątpliwości, gdzie umieszczam moją rekomendację. Pomiń Accentum i Accentum Plus, kup Sennheiser Momentum 4. Są lepsze od tych słuchawek pod każdym możliwym względem.

To jest reklama:
06 Gamereactor Polska
6 / 10
+
Płynne funkcje dotykowe, dobra separacja, dobre ANC, świetna żywotność baterii, obsługuje AptX Adaptive,
-
Plastikowa i brzydka konstrukcja, małe kaptury, dopasowanie przylega do mojej czaszki, obraz dźwiękowy nie angażuje się jak Momentum 4, za drogie
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Sennheiser Accentum Plus

Sennheiser Accentum Plus

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Petter Hegevall

Niemiecki Sennheiser zmodernizował zestaw słuchawkowy Accentum o funkcję dotykową i szybsze szybkie ładowanie, a Petter myślał o nich przez ostatnie kilka dni...Wczytywanie następnej zawartości