Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Skull and Bones opóźniony po raz n-ty

Mówi się, że Star Wars: Outlaws również zostanie opóźniony.

HQ

Piracka gra wieloosobowa Ubisoftu Skull and Bones doznała kolejnej porażki i została opóźniona po raz kolejny (właściwie straciliśmy rachubę, ile to już było opóźnień). Gra, która jest rozwijana od 2013 roku, ma się teraz ukazać między styczniem a kwietniem 2024 roku, a nie pod koniec tego roku.

Niestety, karaibskie przygody i bitwy morskie w Skull and Bones to nie jedyna rzecz, na którą będziemy musieli poczekać, ponieważ potwierdzono również kolejne opóźnienie - choć bez sprecyzowania, o jaki tytuł chodzi. Ubisoft precyzuje jedynie, że jest to "duża gra", która powinna zostać wydana w tym roku fiskalnym (który kończy się 31 marca 2024 r.) i twierdzi, że pojawi się w przyszłym roku fiskalnym (od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2025 r.). Powodem tego jest to, że Ubisoft twierdzi, że może osiągnąć swoje cele finansowe bez uruchamiania gry w tym roku fiskalnym.

Star Wars Outlaws może pasować do tego opisu i może być grą, o której mówią. Jest to gra z otwartym światem z kobiecą postacią o imieniu Kay Vess, przypominającą Hana Solo. Został opracowany przez szwedzkie studio Massive Entertainment i mówi się, że oferuje ogromne i ręcznie robione planety do eksploracji.

Czy jesteś zaskoczony, że Skull and Bones został opóźniony po raz kolejny i jak myślisz, który tytuł Ubisoft opóźni z powodów taktycznych?

Skull and Bones

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości