Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Skull and Bones podobno wystartuje w lutym

Ubisoft desperacko chce wydać go przed kwietniem.

HQ

Ubisoft Singapore w pewnym sensie odrobił lekcję, więc dość niejasno określili datę premiery Skull and Bones w zeszłym roku. Francuski wydawca zadowolił się stwierdzeniem, że gra inspirowana Assassin's Creed IV: Black Flag zostanie wydana w tym roku fiskalnym, po czym sprecyzował, że ma pojawić się między 1 stycznia a 1 kwietnia miesiąc temu. Prince of Persia: The Lost Crown pojawi się w styczniu, a niektórzy z nas uważają, że Ubisoft chce uniknąć sytuacji, w której te dwie gry są zbyt blisko siebie, a jednocześnie wypuścić je na rynek w odpowiednim czasie przed końcem roku fiskalnego, więc premiera w połowie lutego wydawała się bardzo prawdopodobna. To najwyraźniej strzał w dziesiątkę.

Tom Henderson's Insider Gaming donosi, że Skull and Bones ma zostać uruchomiony 16 lutego 2024 roku. Ma w zasadzie nieskazitelne osiągnięcia, jeśli chodzi o plany Ubisoftu, więc spodziewaj się oficjalnego ogłoszenia wkrótce.

Skull and Bones

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości