LIVE
HQ
logo hd live | Harold Halibut
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   zapowiedzi
   Solium Infernum

   Solium Infernum Praktyczna gra wieloosobowa: rozwiązywanie największych problemów strategii

   Kontrolowanie piekła może być żmudną pracą, ale Solium Infernum sprawia, że prawie niemożliwe jest nie naciśnięcie przycisku następnego obrotu.

   HQ

   Jeśli jesteś graczem strategicznym, który lubi od czasu do czasu zebrać grupę przyjaciół, aby cieszyć się zabawą niszczącą przyjaźń, wiesz, że zorganizowanie sesji gry to niezwykle ciężka praca. Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole, na uniwersytecie, czy masz do czynienia z presją związaną z dorosłością, prawie niemożliwe jest złapanie grupy ludzi na solidne pięć godzin, aby rozpocząć i ukończyć grę Civ.

   Większość graczy strategicznych zrezygnowała więc z prób gry ze znajomymi, ale Solium Infernum różni się od paczki tym, że aktywnie zachęca swoich graczy do utknięcia w trybie wieloosobowym i rzucenia wyzwania znajomym, aby zobaczyć, kto może zostać władcą piekła.

   HQ

   Wspomniałem już o asynchronicznym podejściu Solium Infernum, ale nigdy nie miałem okazji spróbować gry wieloosobowej, aż do teraz. Wcześniej zagłębiałem się w tryby dla jednego gracza w grze i chociaż są one dobrze wykonane, trudno nie zauważyć, że nacisk kładziony jest na to, aby Solium Infernum był zabawny ze wszystkimi twoimi przyjaciółmi, bez względu na to, czy masz na to 10 godzin, czy 10 minut tygodniowo.

   To jest reklama:

   Gdy tylko skonfigurujesz grę, możesz wybrać jednego z ośmiu Arcydemonów, z których każdy ma swój własny, obrzydliwie groteskowy i krwawy wygląd, a także unikalną mechanikę, która dodaje im osobowości. Od razu dowiesz się, czy pociąga cię finansowy diabeł, jakim jest, czy proste, miażdżące kości cierpienie, które zapewnia Astaroth. Ci, którzy grali w oryginał, prawdopodobnie będą przerażeni, gdy dowiedzą się, że nie mogą stworzyć własnego okropnego Arcydemona, co sprawia, że doświadczenie jest nieco bardziej strawne dla nowszych graczy, a także daje nam warstwę głębi na temat diabłów, które mamy, a których konfigurowalni przywódcy prawdopodobnie nie mogliby zapewnić. Osobiście zawsze byłem bardziej fanem tworzenia listy rozbudowanych postaci niż tylko tworzenia własnego przywódcy, ponieważ to ostatnie często wydaje się stawianiem przed tobą niemożliwej ściany, gdy wszystko, co chcesz zrobić, to wejść do gry i zdradzić swoich przyjaciół.

   Solium Infernum

   Warto zauważyć, że istnieją sposoby na stworzenie własnego buildu w Solium Infernum, ponieważ otrzymujesz dostęp do pierścieni, amuletów i koron, które dają różne wzmocnienia w grze. Mając w sumie trzy miejsca, możesz wyposażyć się w 3 pierścienie, amulet i pierścień lub koronę, a większość z tych wzmocnień pozostanie prywatna, więc nawet jeśli twój przeciwnik może odgadnąć, jaki styl gry lubisz na podstawie wybranego Arcydemona, możesz go trochę przetasować, aby utrzymać go na straży.

   Poza tym tryb wieloosobowy w Solium Infernium jest w dużej mierze taki sam jak tryb dla jednego gracza (o którym pisałem tutaj) pod względem manewrowania siłami, aby spróbować przejąć Pandemonium. Istnieje wiele ustawień, które możesz dostosować, aby urozmaicić każdą grę, ale jak to zawsze bywa w przypadku strategii dla wielu graczy, podstawą tego wszystkiego jest to, że ty i twoi znajomi wykonujecie ruchy poza grą, się w cieniu i czekamy, aby zdradzić się nawzajem, cały czas utrzymując fałszywy uśmiech na twarzy. Jeśli - jakimś cudem - uda ci się zebrać grupę na kilka godzin, gra to pomieści, ale najbardziej imponujące jest to, że pozwala ci przejść od płynnej rozgrywki tura po turze do asymetrycznego trybu wieloosobowego w mgnieniu oka. Jeśli masz coś, czym nagle musisz się zająć, gra pozwala ci się wymknąć, a następnie kontynuować to, gdy wrócisz.

   To jest reklama:

   Liczniki tury można ustawić nawet na tydzień, a ze względu na kompatybilność z aplikacją Steam otrzymasz powiadomienie na telefonie, aby wrócić do gry. Oznacza to, że pod pewnymi względami jest to większe zobowiązanie, ale w innych oznacza to, że możesz być w stanie ukończyć grę strategiczną, którą zaczynasz ze znajomymi, coś, co będzie nieocenione dla każdego entuzjasty strategii dla wielu graczy.

   Solium Infernum

   Fakt, że dostajesz tylko dwa ruchy na turę, oznacza również, że jeśli naprawdę masz ograniczony czas, możesz po prostu złożyć rozkazy, a następnie opuścić grę. Niektórzy mogą na początku uznać, że twoje zlecenia są ograniczone, frustrujące, ale dla mnie to całkiem dobrze rozwija formułę strategii, ponieważ oznacza to, że musisz nie tylko myśleć o tym, co robisz, ale także o tym, jak duży priorytet musisz nadać każdej grze, którą wykonujesz.

   Głębia mechaniki, cudownie ponury wygląd Piekła oraz artystyczne wybory dla jednostek i Arcydemonów już wystarczyły, aby Solium Infernum się wyróżnić, ale asynchroniczny tryb wieloosobowy istnieje jako wisienka na mięsistym, płonącym piekielnym cieście, rozwiązując jeden z największych problemów, jakie ludzie mają, jeśli chodzi o grę strategiczną ze znajomymi. Jeśli brakuje ci znajomych, którzy lubią strategię, możesz też dobierać graczy, co znowu oznacza, że Solium Infernum otwiera bramy piekieł w najlepszy możliwy sposób.

   Solium Infernum

   Powiązane teksty

   0
   Solium Infernum Score

   Solium Infernum

   RECENZJA. Przez Alex Hopley

   Ten kultowy klasyk może zrujnować twoje przyjaźnie, ale będzie tego wart.   Wczytywanie następnej zawartości