Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Sony nakazało zwrot pieniędzy za pakiety FIFA

Austriacki sąd uznał pakiety FIFA za formę hazardu

HQ

Mechanika skrzynek z łupami była analizowana od lat i chociaż wiele gier zamiast tego przyjęło przepustki bitewne, aby wycisnąć dodatkowe pieniądze ze swoich graczy, niektóre tytuły nadal oferują "mechanikę niespodzianek" dla swoich odbiorców. Pakiety FIFA są jednymi z największych grzeszników tutaj, a austriacki sąd niedawno orzekł, że są nielegalne zgodnie z austriacką ustawą o grach z 1989 roku.

Ta sprawa sięga 2020 roku, kiedy austriacki nastolatek twierdził, że Sony pozwoliło mu grać na swojej platformie. Pojawiły się podobne pozwy, a wielu twierdziło, że setki euro, które stracili na pakietach FIFA, były spowodowane tym, że Sony pozwoliło na tę formę hazardu na PlayStation.

Chociaż austriacki sąd zdecydował, że Sony będzie musiało zwrócić pakiety FIFA, było to tylko dla pierwotnego powoda, a zwroty wyniosły tylko około 338,26 euro, marną sumę dla właściciela platformy.

Czy uważasz, że skrzynki z łupami to hazard?

Dzięki, Insider Gaming.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości