Polski
Gamereactor
wiadomości
Soulmask

Soulmask reaguje na świetne przyjęcie bety, uruchamiając wczesny dostęp na Steamie

W lutym zajęła trzecie miejsce na Steam Next Fest i wygląda na to, że będzie kontynuować swój sukces.

Nie minęło nawet pół roku, odkąd CampFire wypuściło wersję beta swojego nowego tytułu survivalowego, Soulmask . Obecnie możemy posłużyć się przykładem Palworld, jesteśmy w momencie boomu w tym gatunku i na razie nie wydaje się, aby zmienił on trend. W lutym zajęła trzecie miejsce na Steam Next Fest, stając się czymś, co możemy nazwać wschodzącym sukcesem. W odpowiedzi na świetne przyjęcie, przyspieszyli jego wczesny dostęp i jest już dostępny. Podali również więcej szczegółów na temat tego, jak Soulmask wygląda w całości.

Po pierwsze, studio obiecuje ponad 500 godzin rozgrywki , z eksploracją i przygodą obecną przez cały czas. Jak sama nazwa wskazuje, maski będą ważną częścią gry, w rzeczywistości to one dają moce każdej postaci. Będzie zawierał w sumie dziesięć masek, z których każda będzie miała własne umiejętności, które będą niezbędne dla każdej strategii i nadania tożsamości plemieniu.

Ponadto przestrzeń zostanie podzielona na siedem różnych regionów na obszarze około 64 kilometrów kwadratowych , z których każdy będzie miał swój własny biom (dżungla, wilgotność, wulkan...). Z drugiej strony do pokonania jest sześciu bossów rozsianych po całym świecie, pięciu z nich piramidalnych, tzn. za każdym razem, gdy pokonasz jednego, następny będzie potężniejszy. Wreszcie, pozostały boss będzie inspirowany postacią z science fiction.

Każda broń zostanie sklasyfikowana w jednej lub drugiej klasie w zależności od jej cech, w rzeczywistości będzie osiem rozróżnień, w tym miecze, łuki itp. Kolejną atrakcją jest pięć różnych wierzchowców, z których każdy pozwoli ci kontrolować stworzenie, a tym samym wzbogaci twoją podróż. Nie zabraknie również prawie 400 starożytnych reliktów, różnych plemion i około 300 elementów budowlanych.

Na koniec dodany zostanie tryb serwera prywatnego, w którym dostępnych będzie ponad 100 funkcji dostosowywania. Będziesz także mógł modyfikować zarówno akcje, jak i dźwięki, czyniąc je mniej lub bardziej wyraźnymi w zależności od głębi, jaką chcesz nadać grze. Tytuł jest dostępny tylko na Steamie za 26,99 €.

Soulmask

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości