Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Marshall Willen

Mały i przenośny - ale może trochę za mały.

Marka Marshall została licencjonowana ponad 10 lat temu szwedzkiemu Zound Industries, który w tym czasie był najbardziej znany ze swojej marki Urbanears, która nadal uważam, że miała świetny stosunek ceny do jakości. Na szczęście wciąż żyją, a ich najnowsze wkłady douszne są raczej pozyskiwane w sposób zrównoważony i są wykonane w 97% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Przenieśli to do swoich produktów marki Marshall, a Willen są wykonane z wolnego od PCW plastiku w 60% z recyklingu i nie, nie są produkowane w tej samej fabryce, co wzmacniacze gitarowe Marshall, które każdy nastolatek z upodobaniem do Gibsona lub Fendera zna i kocha. Z drugiej strony tworzą naprawdę solidne głośniki Bluetooth we wszystkich rozmiarach.

Marshall Willen

Najnowszym i najmniejszym dodatkiem jest ten Willen, mały kwadrat z 2-calową jednostką pełnozakresową napędzaną przez 10-watowy moduł wzmacniacza klasy D i dwie pasywne jednostki o nieznanej wielkości, gdzie otrzymujesz 15 godzin pracy na baterii i certyfikat IP67 za około 90 funtów. W dawnych czasach wrzucałem produkt do wanny z wodą, aby go przetestować, więc zrobiliśmy to również tutaj. Daje to co najmniej znacznie lepszą odpowiedź basową, ale IP67 obejmuje tylko 1 metr wody przez 30 minut, a przy tym świeżą wodę. Niestety tonie jak kamień, więc warto o tym pamiętać, zanim weźmie się do kajakarstwa. Z drugiej strony wbudowany mikrofon jest wbudowany, dzięki czemu można go używać jako małego głośnika konferencyjnego.

Z tyłu znajduje się solidny pasek, wskaźnik baterii, małe pokrętło sterujące i centralny przycisk Bluetooth. Możesz go dostać w całych dwóch kolorach, czarnym i miedzianym lub kremowym i jasnoszarym.

To jest reklama:

Jest bardzo łatwy w użyciu i może przy odrobinie ścisku zmieścić się w dużej kieszeni. Jest wyposażony w małą aplikację z różnymi ustawieniami wstępnymi - testowaliśmy wraz z "Marshall Signature Sound" i możesz połączyć dwa z nich, aby uzyskać prawdziwe stereo.

Marshall Willen

Pasmo przenoszenia jest ustawione na 100-20KHz, ale w rzeczywistości myślę, że to mniej. Może zapewnić całkiem przyzwoity poziom dźwięku do 8-9 metrów, ale nie ma zbyt wiele basu i można zapomnieć o głębi na scenie dźwiękowej, podtekstach fortepianu lub czymkolwiek innym, ponieważ nie słychać nic poza głosami i prawie tylko to. Prawdopodobnie jest to również dobre na spacer po plaży, ale niewiele punktów można przyznać za tradycyjne cechy HI-FI, gdy podstawowe rzeczy, takie jak średnica, w ogóle nie istnieją.

Istnieją ograniczenia co do tego, jak małe możesz robić rzeczy, i jest to szczególnie zauważalne w przypadku Willen. Z drugiej strony jest super przenośny, co jest prawdopodobnie głównym powodem, dla którego większość ludzi go kupuje, a co najgorsze, cena jest dość wysoka, ale tak jest w przypadku prawie wszystkich tego rodzaju produktów w dzisiejszych czasach, ku mojej irytacji.

To jest reklama:
06 Gamereactor Polska
6 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Marshall Willen

Marshall Willen

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Kim Olsen

Mały i przenośny - ale może trochę za mały.Wczytywanie następnej zawartości