Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

JBL Odbicie Aero

Słuchawki dla aktywnego słuchacza.

Czy czasami czujesz, że dzisiaj nie jest dzień na ćwiczenia? Na zewnątrz jest szaro, a deszcz może zrujnować twoje idealnie dobre słuchawki. Dlaczego więc powinieneś podejmować ryzyko? A bez słuchawek możesz być zmuszony przywitać się z sąsiadami, chyba że uda ci się przemknąć obok nich niezauważony. JBL ma rozwiązanie tych problemów i nazywa się reflect Aero słuchawki.

Pierwsze wrażenie jest mieszane. Pakiet zawiera słuchawki, plastikowe etui do ładowania i transportu, najkrótszy na świecie ładujący i trzy różne zestawy zarówno silikonowych końcówek, jak i ulepszeń POWERFINS, które pomagają utrzymać te słuchawki na miejscu. Od teraz będę nazywał te POWERFINY po prostu earfinami.

JBL Reflect Aero

Cały sprzęt wydaje się być produktem wysokiej jakości, a futerał w przyjemnym świetle. Opakowanie nie ma żadnego etui na te końcówki i słuchawki, ale zawsze możesz umieścić je z powrotem w oryginalnym kartonowym opakowaniu, chociaż nie wydaje się to długoterminowym rozwiązaniem. Jakiś dodatkowy futerał byłby dobrym dodatkiem.

Jak już powiedziałem, futerał jest lekki i zatrzaskuje pokrywę zamkniętą z mocnym uczuciem. Słuchawki zatrzaskują się również na swoim miejscu za pomocą magnesu, ale nie zawsze zatrzaskują się w odpowiednich miejscach. Do tej pory zawsze byłem zmuszony do regulacji tych słuchawek, ponieważ w przeciwnym razie pokrywa nie może być prawidłowo zamknięta.

To jest reklama:

Rozpoczęcie korzystania ze słuchawek jest łatwe, ale w rzeczywistości korzystanie z nich wymaga pobrania własnego oprogramowania JBL. Wcześniej nie słychać podglądu, nawet jeśli połączenie ze smartfonem jest w inny sposób nawiązane. Oprogramowanie zawiera na przykład korektor i możliwość dostosowania dotykowych przełączników słuchawek do własnych upodobań. Dla mnie korektor był najważniejszy, a wraz z nim musiałem dostosować właściwości audio do moich upodobań. Istnieje kilka podstawowych ustawień, na przykład dla jazzu i muzyki klubowej, ale z jakiegoś powodu nie dla podstawowego rocka. Na szczęście nie widzę w tym problemu.

Podstawowe ustawienia przełączników dotykowych słuchawek są zaprojektowane w taki sposób, że prawa słuchawka zmienia utwory, a lewa służy do regulacji redukcji szumów. Możesz również użyć ich do regulacji głośności lub do całkowitego wyłączenia czegoś. Użyłem ustawień telefonu, ponieważ głośność można łatwo kontrolować za pomocą smartfona.

JBL Reflect Aero

Dźwięk słuchawek jest dobry do tego, do czego są przeznaczone, czyli do korzystania z nich podczas aktywnego poruszania się. Używałem ich podczas jazdy na rowerze lub biegania, a robiąc to, lubię słuchać rocka lub heavy metalu z dodatkowym basem. Nie wybrałbym tych słuchawek do spokojnej i relaksującej sytuacji. Jeśli zamierzasz słuchać muzyki klasycznej podczas relaksu, powinieneś wybrać inny zestaw słuchawek.

To jest reklama:

Aktywna redukcja szumów sprawia, że świat zewnętrzny nie przeszkadza Ci zbytnio podczas ćwiczeń. Chociaż szczególnie w mieście dobrze jest mieć świadomość sytuacyjną na temat tego, co dzieje się wokół ciebie. Aby to zrobić, słuchawki zawierają coś, co nazywa się Smart Ambient, co jest jak wzmacnianie hałasu. Dzięki niemu słyszysz samochód zbliżający się z dużym wyprzedzeniem, ale jest minus. Podczas jazdy na rowerze podczas wietrznej pogody hałas staje się nie do zniesienia. Nie używałbym go w autobusie, ponieważ wtedy wszystkie niewłaściwe dźwięki zostają wzmocnione. Idea Smart Ambient jest dobra, ale niszczy też to, co najważniejsze, czyli słuchanie muzyki.

Komfort jest na ogół pozytywny podczas ćwiczeń. Wybierając odpowiednie słuchawki, słuchawki pozostają na swoim miejscu. Ponadto mikrofon działał świetnie podczas ćwiczeń i tylko podczas jazdy na rowerze w wietrzną pogodę hałas stał się problemem.

JBL Reflect Aero

Próbowałem mieć słuchawki włączone przez cały dzień pracy, ale w końcu po prostu nie mogłem tego zrobić. Po czterech godzinach musiałem dać odpocząć uszom. Muszę powiedzieć, że była to pierwsza para słuchawek, że udało mi się odpowiednio dopasować do uszu i z tego powodu nawet cztery godziny to dla mnie osobiście duża wygrana. Nadal wolę zwykłe słuchawki z dużymi miseczkami na uszach, jeśli muszę ich używać przez dłuższy czas.

Ponieważ są to słuchawki dla osób aktywnych, JBL obiecuje poziom ochrony IP68 przed kurzem i wilgocią. Przed kurzem wydają się być dobrze chronione, ale nie odważyłem się z nimi popływać. Zgodnie z instrukcją słuchawki powinny przetrwać, gdy są poniżej 50 cm wody. Ale nie chciałem ryzykować utraty słuchawki na dnie jeziora, więc nie próbowałem.

JBL Reflect Aero jest dobry do tego, do czego został stworzony. Są to słuchawki dla osób aktywnych. Łatwo zatrzaskują się na miejscu i często nie wypadają. Bateria wystarcza na około osiem godzin, a ładując przez 15 minut, otrzymujesz kilka godzin dodatkowego czasu na słuchanie. Ale nie są one przeznaczone do stosowania przez długi czas, ponieważ po kilku godzinach musiałem dać odpocząć uszom.

08 Gamereactor Polska
8 / 10
+
Słuchawki mają mocne dopasowanie podczas ćwiczeń. Jakość dźwięku jest dobra. Szybkie ładowanie.
-
Nie tak wygodny w użyciu przez długi czas. Smart Ambient tak naprawdę nie działa podczas słuchania muzyki.
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości