Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

MSI Stealth GS66

Ten laptop do gier ma imponujący sprzęt i jest wyposażony w rozwiązanie chłodzące, które trudno byłoby opisać jako ukryte.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem okazję przejrzeć kilka różnych laptopów MSI. Czy to Celownik, czy Katana, muszę doświadczyć różnych, wyraźnie skoncentrowanych na grach maszyn, co sprawia, że dzisiejsze urządzenie jest jeszcze bardziej ekscytujące. Ponieważ chociaż nie można zaprzeczyć, że sprzęt wewnątrz obudowy sprawia, że jest to laptop do gier na wskroś, wygląd i funkcje MSI Stealth GS66 pozwalają laptopowi błyszczeć jako bardziej skoncentrowana maszyna. Ale zanim przejdę do tego, dlaczego tak jest, porozmawiajmy o szczegółach technicznych.

Stealth GS66, który miałem luksus testowania, był wyposażony w świetny sprzęt, który można argumentować, że był ograniczony przez wyświetlacz tego urządzenia. Pod maską zapakowano procesor Intel i9-12900H 12. generacji, a także kartę graficzną GeForce RTX 3070 Ti, z których wszystkie zostały wzmocnione przez 32 GB pamięci RAM. Zasadniczo, w przypadku nowoczesnych standardów gier, ta linia pozwoli ci uruchomić większość gier na górze (lub bardzo blisko góry) wierność graficzną, a mimo to uzyskać solidną, nieco płynną liczbę klatek na sekundę lub alternatywnie, zaoferować niewiarygodnie płynną, wysoką liczbę klatek na sekundę rozgrywkę w niższych rozdzielczościach. Ale to jest w teorii, ponieważ ten Stealth GS66 zawierał wyświetlacz 3840x2160p (4K), który był ograniczony do maksymalnej częstotliwości odświeżania 120z, co oznacza, że został zbudowany głównie do rozgrywki 4K, z opcją nieznacznego faworyzowania wydajności.

Mówię to, ponieważ sprzęt wewnątrz Stealth GS66 może pozwolić systemowi grać w gry z prędkością wyższą niż 120 klatek na sekundę, jeśli chcesz, nawet jeśli wyświetlacz nie nadaje się do czegoś takiego. Istnieją opcje, aby uzyskać wyświetlacz z częstotliwością klatek na sekundę w tym systemie, aw moich oczach najlepszą opcją byłby 2560x1440p (2K), który taktuje się z częstotliwością 240 Hz, ponieważ daje to trochę obu światów. Powiem jednak, że jeśli chcesz przede wszystkim najlepszych efektów wizualnych, odkryłem, że wyświetlacz 4K może zapewnić rozgrywkę 60 klatek na sekundę, aby móc wygodnie i prawidłowo doświadczyć najlepszych gier. Należy zauważyć, że ponieważ jest to wyświetlacz 4K, otrzymujesz bardzo żywe i wyraźne efekty wizualne, które działają, aby naprawdę ożywić wspaniałe światy gier wideo lub przyciągające wzrok scenografie w filmach i telewizji.

MSI Stealth GS66MSI Stealth GS66

Co prowadzi mnie z powrotem do mojego wcześniejszego punktu, o tym, że Stealth GS66 jest idealną maszyną do szerszego skupienia. Pomiędzy prawdopodobnie pierwszym wyświetlaczem wizualnym a baterią o pojemności 99,9 Wh, która zapewni Ci dużo baterii do zabawy z długimi okresami bez ładowania, ten laptop może zrobić wszystko, co może zrobić maszyna skoncentrowana na produktywności i zrobić to dobrze. Wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala zapewnia dużo miejsca na otwarcie wielu kart / aplikacji, a szeroka klawiatura SteelSeries i duży gładzik ułatwiają pisanie i pracę na Stealth GS66, coś, co jest podniesione tylko przez jego dość cienki profil (jak na laptopa do gier) i subtelny design, który nie przyciąga zbyt wiele uwagi.

To jest reklama:

Istnieją oczywiście pewne elementy "gry", w tym wielokolorowe podświetlenie, które wydaje się trochę nietrafne, biorąc pod uwagę całkowicie zaciemnioną obudowę, ale na szczęście można je dostosować do czegoś bardziej subtelnego. Ponadto różne dostępne porty (w tym port Ethernet z obsługą Wi-Fi 6) są obecnie bardziej typowe dla większych laptopów do gier niż zwykłych laptopów, ale nie będzie to pierwsza rzecz, którą ktoś zauważy na tym urządzeniu. Nie, to byłby hałas, który zamiast tego wydaje.

Pomiędzy podświetlanymi, plus połączenie konsekwentnie zauważalnego rozwiązania chłodzącego i systemu głośników dostarczonego przez Dynaudio, nazwanie tego laptopa "Stealth" musiało być trochę żartem wśród programistów MSI. Ponieważ jest to głośny laptop. Bardzo głośno. Chociaż jest to bonus, gdy patrzysz na głośniki, które wykorzystują przedni zestaw głośników, aby uzyskać niesamowicie ostry i głośny dźwięk, jest to mniejszy bonus, gdy mówimy o hałasie wentylatora. System Cooler Boost Trinity + działa, aby utrzymać chłód Stealth GS66 za wszelką cenę, co zapewnia lepszą jakość gier, ale musisz albo mieć głośniki odtwarzające dźwięk na poziomie zbliżonym do ogłuszającego, albo użyć zdolnego zestawu słuchawkowego z redukcją szumów, jeśli nie chcesz być przytłoczony rakietą, którą tworzą wentylatory. A jeśli uważasz, że podstawowy poziom hałasu wentylatora jest duży, włączenie trybu turbo wentylatora jednym kliknięciem przycisku sprawi, że pomyślisz, że stoisz za silnikiem Boeinga 747.

MSI Stealth GS66

To trochę dziwna dynamika, w której znajduje się Stealth GS66. Z jednej strony jest to bardzo wydajne urządzenie zarówno do gier, jak i produktywności, a wszystko to z subtelnym wyglądem i wyglądem, a z drugiej strony niektóre podstawowe funkcje, w tym rozwiązanie chłodzące i system głośników, sprawiają, że wydaje się, że to urządzenie chce, abyś był świadomy jego obecności. Tak czy inaczej, pomimo swoich wad, nie można zaprzeczyć, że jest to bardzo wydajny komputer, nawet jeśli (podobnie jak wiele sprzętu do gier komputerowych i laptopów do gier w dzisiejszych czasach) będzie cię to kosztować rękę i nogę, aby uzyskać jeden z tym samym sprzętem pod maską.

To jest reklama:
08 Gamereactor Polska
8 / 10
+
Wyposażony w najlepszy sprzęt. Świetny, ostry wyświetlacz. Subtelny design. Szeroka łączność. Ogromna bateria.
-
Rozwiązanie chłodzące ma bardzo zauważalny szum otoczenia, tak jakby chciało, abyś wiedział, że zawsze działa. Dziwny wybór podświetlanych opcji.
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
MSI Stealth GS66

MSI Stealth GS66

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Ben Lyons

Ten laptop do gier ma imponujący sprzęt i jest wyposażony w rozwiązanie chłodzące, które trudno byłoby opisać jako ukryte.Wczytywanie następnej zawartości