Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Antlion Audio Kimura Duo

Być może jeden z najlepszych mikrofonów na rynku i jest wyposażony w świetne słuchawki douszne.

Antlion Audio może nie dzwonić wieloma dzwonkami, ale jeśli powiesz "Modmic", prawie każdy wie, że jest to naprawdę dobry mikrofon zewnętrzny, który można zamontować na prawie wszystkich istniejących zestawach słuchawkowych Hi-Fi, przekształcając go w ten sposób w niedrogi i fantastyczny zestaw słuchawkowy do gier.

Wykorzystali to trochę dalej i stworzyli Kimurę. Zasadniczo jest to mikrofon przewodowy z towarzyszącą pętlą do podłączenia do IEM, monitorów dousznych, szczególnie dobrych mikrofonów dousznych, które są szczególnie używane przez bardziej zagorzałych entuzjastów. Używany jest standard MMCX, więc z kilkoma wyjątkami pasuje do wszystkich popularnych IEM Hi-Fi dostępnych na rynku i to w cenie 165 funtów.

Jednak Antilon nie jest głupszy, niż zdali sobie sprawę, że tracą potencjalną dodatkową sprzedaż (jak zakładam), więc wpadli na genialny pomysł stworzenia własnych IEM. Jeśli wybierzesz "solo", otrzymasz standard ze zwykłymi jednostkami dynamicznymi lub możesz pójść na całość i kupić nie tylko mikrofon, ale także parę naprawdę solidnych IEM-ów, które mają zarówno dynamiczny przetwornik, jak i zbalansowaną jednostkę armatury. Sama obudowa wykonana jest z ręcznie robionej żywicy, a wybór i dobre końcówki są z silikonu, a drugie z pianki. Zapewnia to wysoce skuteczną pasywną redukcję szumów. Ponadto dostępne są dodatkowe akcesoria, takie jak spinacz do bielizny, twardy futerał, rozdzielacz Y i instrukcja obsługi. Chciałbym jednak zobaczyć bez dołączonego mikrofonu, aby można było używać cienkich słuchawek dousznych bez konieczności noszenia i noszenia mikrofonu.

Antlion Audio Kimura Duo

Chociaż przy czułości 125 dB może być napędzany przez prawie wszystko, zdecydowanie zalecałbym użycie osobnego wzmacniacza słuchawkowego, gdy używasz czegoś, co jest przewodowe zamiast standardowego wyjścia komputerowego, ponieważ daje to znacznie lepsze rezultaty. Małe urządzenie Armatura działa w podobny sposób jak urządzenie elektrostatyczne, co oznacza, że to magnetyzm, a nie fizyczne uderzenie, sprawia, że się poruszają, podczas gdy bas jest dostarczany przez normalne urządzenie. Nie wiem jednak dokładniej, z czego wykonane są jednostki, ponieważ nigdzie nie jest to powiedziane.

To jest reklama:

Zacznijmy od mikrofonu. Jest fantastyczny. To wszystko. Wyraźna i wyraźna mowa, dobrze zdecydowana i neutralna. Nie rozumiem, jak mogą to zrobić z tak małym mikrofonem, albo bez pop filtra - ale mogą. Ale, i to jest duże "ale" - nie jest zbyt czuły, a nawet po całkowitym podkręceniu głośność nagrywania jest nadal niska.Antlion Audio Kimura Duo

IEM są prawie rekordowo tanie dla kogoś, kto ma zbalansowaną armaturę. Jeśli nie miałeś przyjemności doświadczyć prawdziwych IEM lub produktów audio opartych na zbalansowanej armaturze, absolutnie powinieneś. Ponieważ dźwięk jest niezwykle wyrafinowany, ale znajduje się tuż przy przewodzie słuchowym, więc jest niezwykle czysty, bardzo otwarty i imponująco szczegółowy, dobrze rozdzielczy i neutralny. To zawsze było coś, co kojarzyło mi się z Hi-Fi bardziej niż z grami, ale rozumiem, dlaczego Antilon chce wejść na rynek gier, ponieważ nawet bardzo drogie słuchawki są bite, jeśli mamy być obiektywni i myśleć o czystej jakości dźwięku i niczym więcej. Jeśli zastanawiasz się nad połączeniem mikrofonu z IEM, kup Kimurę.

09 Gamereactor Polska
9 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Antlion Audio Kimura Duo

Antlion Audio Kimura Duo

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Kim Olsen

Być może jeden z najlepszych mikrofonów na rynku i jest wyposażony w świetne słuchawki douszne.Wczytywanie następnej zawartości