Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor i twórca God of War III opuszcza EA i Respawn

Stig Asmussen nie dokończy trylogii.

HQ

Przed premierą Star Wars Jedi: Fallen Order, Stig Asmussen był najbardziej znany jako twórca reżysera God of War III, więc można śmiało powiedzieć, że dostarczył trio doskonałych gier po wydaniu Star Wars Jedi: Survivor na początku tego roku. Wydawało się, że będzie miał dostać czwartą po tym, jak kilkakrotnie podzielił się swoimi nadziejami na stworzenie trylogii Gwiezdnych Wojen, ale tak się nie stało.

Zawsze wiarygodne źródła Jasona Schreiera ujawniły, że Stig Asmussen opuścił Respawn Entertainment i Electronic Arts. Rzecznik EA sprawia, że brzmi to tak, jakby zakończyli swój związek w dobrych stosunkach, stwierdzając, że chce "kontynuować inne przygody".

Może po prostu poczuł, że nadszedł czas na odpoczynek po prawie dekadzie intensywnej pracy, ale interesujące jest również to, że dzieje się to zaledwie kilka miesięcy po powtórzeniu swojego marzenia o trylogii i prawdopodobnie mniej więcej w tym samym czasie, gdy rozpoczęły się poważne rozmowy na temat trzeciej gry. Zobaczymy, czy Asmussen wyjaśni sprawę w pożegnalnej wiadomości lub coś w tym stylu. Tak czy inaczej, niech Moc będzie z tobą, Stig.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości