Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

Studio Fntastic ogłasza zamknięcie niecały tydzień po uruchomieniu The Day Before

Nie spodziewajcie się żadnych łatek ani aktualizacji tytułu, chociaż serwery będą nadal działać.

HQ

Historia The Day Before przejdzie do książek jako jedna z najdziwniejszych i najbardziej absurdalnych w historii. Najpierw z nietypowym sporem o samą nazwę gry, potem z ciszą, która sprawiła, że wielu wątpiło nawet w istnienie samej gry, a następnie z wydaniem tak słabej jakości, że równie dobrze może to być jedna z najniżej ocenianych gier w całej historii Steama. Biorąc pod uwagę jednogłośne sprzeciwienie krytyków i górę problemów z dostępem użytkowników do gry, dzisiejsza wiadomość wcale nas nie dziwi, chociaż szybkość, z jaką została ogłoszona, już tak.

Fntastic opublikował na Twitterze / X oświadczenie informujące nas o rozwiązaniu studia zaledwie cztery dni po wydaniu The Day Before. W tym samym tekście stwierdzają, że wszystkie otrzymane wpływy zostaną przeznaczone wyłącznie na spłatę zaległych długów wobec ich partnerów i inwestorów, a tytuł nie otrzyma żadnych aktualizacji ani poprawek błędów, chociaż serwery pozostaną aktywne, przynajmniej na razie.

Jeśli chcesz zwrócić grę, pamiętaj, że Steam akceptuje zwroty tylko wtedy, gdy grałeś w nią krócej niż dwie godziny, więc dobrze się zastanów, czy warto zatrzymać nowo wydaną i nieobsługiwaną grę.

The Day Before

Powiązane teksty

0
The Day Before Score

The Day Before

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwana gra fabularna online firmy Fntastic miałaby, według wczesnych zwiastunów, połączyć The Last of Us z The Division. Petter odkrył prawdę...Wczytywanie następnej zawartości