Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle
Ted Lasso

Świętuj rozpoczęcie trzeciego sezonu Ted Lasso z oficjalnym sprzętem Nike

Pokaż swoje poparcie dla AFC Richmond z oficjalnym wyborem produktów.

HQ

Ted Lasso był jedną z najbardziej zaskakujących historii sukcesu ostatnich kilku lat, a program wywodzi się ze skeczu, w którym występował główny aktor Jason Sudeikis, a teraz jest jednym z Apple TV+'s najczęściej oglądanych i szanowanych programów.

Teraz, gdy trzeci sezon Ted Lasso rozpoczął transmisję strumieniową na platformie, Nike świętuje kamień milowy, wprowadzając kolekcję ubrań AFC Richmond, z których wszystkie można dostać już teraz.

Jest koszulka stadionowa w czerwono-niebieskich barwach klubu, a także polarowa bluza z kapturem w kolorze niebieskim, bluza polarowa w kolorze granatowym i koszulka w jaskrawym pomarańczowym kolorze. Każdy sklep detaliczny w innej cenie, więc aby zobaczyć, ile kosztuje każdy z nich, a potencjalnie nawet kupić przedmiot, udaj się do sklepu Nike tutaj.

Ted Lasso
To jest reklama:

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości