Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Sztuczna inteligencja i silnik Unreal Engine zostaną włączone do motocykli elektrycznych Verge

Poprzez kompleksowy system czujników znany jako Starmatter.

HQ

Verge Motorcycles ogłosił, że łączy siły z Epic Games, aby wprowadzić platformę Starmatter do swoich e-rowerów. Powiedziano nam, że firma motocyklowa zamierza wykorzystać sztuczną inteligencję i Unreal Engine, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji, wykorzystać uczenie maszynowe i lepiej dostosować każdy motocykl do kierowcy, a wszystko to za pośrednictwem platformy Starmatter.

Będzie to obejmować oglądanie motocykli przy użyciu zaawansowanych technologii czujników, które mogą się aktualizować, a jednocześnie mówi się, że interfejs użytkownika jest w stanie ulepszać i dostosowywać się do wrażeń z jazdy. Zauważono nawet, że nacisk na wprowadzenie Starmatter do każdego z jego motocykli jest w toku i że można już znaleźć Unreal Engine w każdym z nowych superbike'ów Verge.

"Zaawansowane oprogramowanie jest wpisane w DNA supermotocykli Verge, ale Starmatter to coś jeszcze większego" – powiedział Marko Lehtimäki, dyrektor techniczny Verge. "Jest jak niewidzialna warstwa gwiezdnej materii, która pokrywa motocykl, personalizując wrażenia z jazdy dla każdego użytkownika na indywidualnym poziomie i umożliwiając nowe, ekscytujące funkcje. Tak wszechstronnego skoku technologicznego nigdy wcześniej nie widziano w motocyklach".

Pakiet czujników Starmatter będzie zawierał pozycjonowanie GPS, akcelerometr, Bluetooth, łączność Wi-Fi, a nawet będzie w stanie powiedzieć, kiedy należy go serwisować. Rowery elektryczne Verge będą również obsługiwać szybkie ładowanie.

To jest reklama:
Sztuczna inteligencja i silnik Unreal Engine zostaną włączone do motocykli elektrycznych Verge
Verge Motorcycles


Wczytywanie następnej zawartości