Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
WIADOMOść - ZAWARTOść SPONSOROWANA

Szukasz nowej japońskiej gry do grania? Pozwól nam w tym pomóc

Przyjrzeliśmy się trzem jesiennym grom Square Enix i dlaczego warto je sprawdzić.

Gdy zbliżają się noce, a dni stają się chłodniejsze, prawdopodobnie szukasz sposobów na rozrywkę bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś fanem japońskich gier i szukasz kolejnego tytułu z regionu, w którym możesz się zgubić, mamy dla Ciebie tylko film do obejrzenia.

Poświęciliśmy chwilę, aby przestudiować jesienne portfolio Square Enix i dostarczyć Wam garści informacji oraz wyjaśnić, dlaczego każda gra jest warta obejrzenia. W szczególności przyjrzeliśmy się The Diofield Chronicle, Valkyrie Elysium i Star Ocean: The Divine Force, z których wszystkie są już dostępne lub zadebiutują w nadchodzących dniach i tygodniach.

Koniecznie obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, co sprawia, że każda gra jest wyjątkowa, a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje o historii, platformie i dacie premiery.

HQ
Szukasz nowej japońskiej gry do grania? Pozwól nam w tym pomóc


Wczytywanie następnej zawartości