Polski
Gamereactor
lifestyle

Ten materac powie Ci, jak bardzo chrapałeś

I próbuje cię automatycznie zatrzymać.

HQ

Inteligentna technologia jest wszędzie wokół Ciebie. Niezależnie od tego, czy jest to lodówka, która informuje Cię, kiedy nie ma produktu, zegarek śledzący tętno, frytownica powietrzna gotująca jedzenie bez konieczności większego nadzoru, nie możesz nigdzie pójść, nie czując kochającego uścisku technologii, nawet własnego łóżka.

Inteligentni ludzie z Eight Sleep zaprezentowali teraz swój najnowszy inteligentny materac i wydaje się, że ta rzecz jest w stanie zrobić wszystko po trochu. Materac może regulować swoją temperaturę w zależności od temperatury otoczenia i temperatury własnego ciała, dostosowywać swój kształt, aby wymagać mniej poduszek i cierpieć na mniejszy ból pleców, budzić Cię delikatnymi wibracjami, a nawet śledzić, jak bardzo chrapiesz i próbujesz przestać.

Tak, materac Pod 4 i Pod 4 Ultra śledzi, jak bardzo chrapiesz, odczytując wibracje przez materac, a następnie automatycznie podnosi głowę, aby zatrzymać lub zmniejszyć chrapanie bez budzenia Ciebie lub Twojego partnera.

Haczyk w przypadku takiego inteligentnego materaca polega oczywiście na tym, że nie jest tani, a w Wielkiej Brytanii Pod 4 ma kosztować około 2,499 funtów. Wersja Ultra idzie do 3,849 funtów, ale z drugiej strony, jeśli jest to cena, którą trzeba zapłacić za przyzwoity sen, dla niektórych może być tego warta.

To jest reklama:
Ten materac powie Ci, jak bardzo chrapałeś


Wczytywanie następnej zawartości