Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

The Day Before jest sprzedawany przez scalperów za 300 dolarów

Teraz, gdy gra została usunięta ze Steam, wygląda na to, że ludzie chcą zarobić.

HQ

Nie jesteśmy pewni, dlaczego miałbyś chcieć wydać nawet 40 funtów na The Day Before, ale najwyraźniej ludzie sprzedają grę za prawie dziesięć razy więcej.

Jeśli nie masz pojęcia, The Day Before został usunięty ze Steam już jakiś czas temu, po tym, jak gra całkowicie zbombardowała. Spowodowało to, że deweloper został zamknięty, a każdy, kto chciał otrzymać zwrot pieniędzy, otrzymał go. Ale na kluczowej stronie sprzedażowej Green Man Gaming wygląda na to, że nie wszyscy zrezygnowali ze swojej kopii.

Czując zysk, scalperzy oferują blisko 400 funtów za kopię gry, co wydaje się śmieszne, biorąc pod uwagę, że nikt nie chciał w nią grać, gdy była to jedna dziesiąta ceny. Mimo to scalperzy będą robić, co im się podoba, a jeśli zobaczą niedobór, nie dbają o to, czy nie ma to sensu, spróbują sprzedać z dzikim zyskiem.

The Day Before

Powiązane teksty

0
The Day Before Score

The Day Before

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwana gra fabularna online firmy Fntastic miałaby, według wczesnych zwiastunów, połączyć The Last of Us z The Division. Petter odkrył prawdę...Wczytywanie następnej zawartości