Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

The Day Before planuje powrót na Steam i zapowiada nową betę

Twórcy nalegają również, aby listopadowa data premiery pozostała niezmienna.

HQ

Jedną z najbardziej niezwykłych historii w ostatnich produkcjach gier wideo była ta wokół The Day Before, tytułu studia Fntastic, który był nawet podejrzewany o nieistnienie, podobnie jak Abandoned. Co więcej, fakt, że prezentacja rozgrywki kilka miesięcy temu wyglądała bardzo (ale bardzo) jak The Last of Us, nie wróżył dobrze społeczności. A potem gra została opóźniona, powołując się na błąd licencyjny i aplikację kalendarza. Sprawy nie wyglądały tak dobrze dla rozwoju, że nawet samo Valve usunęło stronę gry na Steamie.

Ale studio nie rzuca ręcznika, a w oświadczeniu dla PCGamesN mówią nie tylko, że trzymają się daty premiery 10 listopada, ale także, że zamierzają wrócić na Steam i wydać grywalne demo.

"W miarę zbliżania się daty premiery przeprowadzimy beta testy gry. Da to graczom możliwość wypróbowania gry przed jej wydaniem i dostarczy cennych opinii, które możemy wykorzystać do ulepszenia produktu końcowego. "

A dla tych, którzy zastanawiają się, czy gra będzie na Steamie, powinna być na Steamie, tak. Zespół nad tym pracuje".

Nadal jesteś zainteresowany The Day Before?

The Day Before

Powiązane teksty

0
The Day Before Score

The Day Before

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwana gra fabularna online firmy Fntastic miałaby, według wczesnych zwiastunów, połączyć The Last of Us z The Division. Petter odkrył prawdę...Wczytywanie następnej zawartości