Polski
Gamereactor
wiadomości
Cairn

The Game Bakers właśnie ogłosili swój kolejny projekt

Cairn to gra wspinaczkowa polegająca na zdobywaniu szczytu niezdobytej góry.

Jeśli grałeś w Haven lub Furi, będziesz bardzo dobrze zaznajomiony z pracą dewelopera The Game Bakers. Ten francuski zespół indie wkrótce powróci z nowym projektem, który został właśnie ogłoszony podczas prezentacji Day of the Devs.

Ta gra, znana jako Cairn, to przygoda wspinaczkowa, w której gracze wcielają się w postać Aavy, która próbuje dotrzeć na szczyt góry, która wcześniej była uważana za niezdobytą. Zasadniczo, jeśli grałeś ostatnio w Jusant Don't Nod, spodziewaj się czegoś podobnego, ale znacznie trudniejszego i poważniejszego, ponieważ Cairn został zaprojektowany jako symulacja wspinaczki, w której gracze będą musieli raz po raz czytać ścianę skalną i określać najlepszą możliwą trasę, aby upewnić się, że mogą umieszczać haki, które skutecznie działają jako punkty kontrolne.

Wyzwanie nawet się na tym nie kończy, ponieważ istnieją również systemy zasobów i kondycji fizycznej, które okażą się znacznie trudniejsze do pokonania, gdy będziesz wspinać się na nowe wyżyny.

Powiedziano nam, że Cairn został współtworzony przez kompozytora The Game Bakers, Limbo, Inside i Control Martina Stiga Andersena oraz francuskiego artystę komiksowego Mathieu Bableta, przy czym para pracuje odpowiednio nad ścieżką dźwiękową i kierownictwem artystycznym Cairn.

Jeśli chodzi o to, kiedy Cairn zadebiutuje, planowana jest premiera w 2025 roku na PC i konsole. Ale możesz zobaczyć zwiastun poniżej, aby rzucić okiem na to, co będzie serwować.

HQ
Cairn
CairnCairn
CairnCairn

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości